Forbidden Runtz Auto Fem

 • Fast Buds
 • Опис сорту

  Врожай (indoor/outdoor): 450/550 г/м2
  Зміст ТГК: 22-26%
  Зміст КБД: 0,10-1%
  Тип сорту: Indica(65%) / Sativa(35%)
  Цвітіння: 63-70 дней
  Висота (indoor/outdoor): 90-130 см
  Збір врожаю: 90-100 днів
  Генетика Forbidden Runtz Auto
  Ефект:

   0 відгуків

  • Модель: 8103
  • В наявності

  Купити насіння

  • 468 грн

   520 грн

  Опис сорту коноплі Forbidden Runtz (Auto)

  Цей гібрид з переважанням індики швидко зростає і досягає висоти близько 130 см. Ви отримаєте до 550 грамів урожаю з кожного квадратного метра, всього за 93 дні! Він нагородить вас надзвичайно смолистими бутонами, які мають фруктовий аромат, що поєднує солодощі та землісті нотки.

  Шишки Forbidden Runtz Auto щільніші, ніж у більшості гібридів з переважанням індики. Вони набувають загостреного, майже списоподібного вигляду, мають товстий шар смоли і кілька світло-помаранчевих волосків навколо чашок. Рослина має цікавий білувато-зелений колір, який надає йому оригінального вигляду.

  Forbidden Runtz Auto - це потужний сорт конопель, який підходить для найвибагливіших споживачів. Він містить неймовірні 26% ТГК, що забезпечує сильне тілесне розслаблення з легким, але все ж таки приємним церебральним хаєм. Ефект, що виробляється цим сортом, є збалансованим, що дозволяє отримати трохи сильніший тілесний кайф, який не приб'є вас до дивана, але дозволить вам сміятися та насолоджуватися його сативною спадщиною.

  Auto Forbidden Runtz – чудовий сорт для прогулянок з друзями або занять повсякденними справами, перегляду улюбленого фільму чи серіалу. Він також підходить для тих, хто шукає як денний, так і нічний ефект, який дозволить вам прожити дні, не відчуваючи зайвої ейфорії чи втоми.

  Ми пропонуємо широкий вибір насіння, яке ви можете купити в Україні та виростити самостійно. Унікальний та потужний гібридний сорт, який не залишить вас байдужим. Опис сорту починається з його дорослої рослини, яка досягає вражаючої висоти 130 см, оточеної кількома товстими бічними гілками. Цей сорт має густе листя, яке виробляє велике віялове листя і круглі шишки, розміром з м'яч для гольфу, що закінчуються основним бутоном у формі обеліску. Будьте впевнені, що цей сорт не побоїться показати свою гібридну силу!

  Коли доходить до врожайності, цей сорт є винятковим виробником, який винагороджує вас високоякісними нирками, які досягають до 550 г/м2. Це ідеальний вибір для екстракторів, яким потрібний першокласний виробник смоли. Ми наполегливо рекомендуємо використовувати сітку або бамбукові колья для підтримки гілок, щоб уникнути того, щоб велика кількість великих шишок стала занадто важкою для гілок. Крім того, через густе листя ми рекомендуємо застосовувати такі методи LST, як прив'язка гілок або легка дефоліація, щоб дозволити світлу проникати глибше і забезпечити кращу циркуляцію повітря між бутонами, збільшуючи врожай і запобігаючи появі плісняви та комах.

  Не забудьте ретельно промити рослину за тиждень до збирання врожаю, щоб переконатися, що справжній смак та аромат виявляються під час пролікування. Аромат цього сорту - це фрукти з незвичайним поєднанням лимонних та квіткових відтінків та нотками землістих терпенів, що створює кремовий та приємний м'який дим. У роті залишається післясмак квіткового льодяника.

  Опис сорту
  Врожай (indoor/outdoor): 450/550 г/м2
  Зміст ТГК: 22-26%
  Зміст КБД: 0,10-1%
  Тип сорту: Indica(65%) / Sativa(35%)
  Цвітіння: 63-70 дней
  Висота (indoor/outdoor): 90-130 см
  Збір врожаю: 90-100 днів
  Генетика Forbidden Runtz Auto
  Ефект:

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  Нові надходження

  Wedding Cheesecake FF Fem

  Wedding Cheesecake FF Fem

  468 грн 520 грн

  Tropicana Cookies FF Fem

  Tropicana Cookies FF Fem

  468 грн 520 грн

  Purple Lemonade FF Fem

  Purple Lemonade FF Fem

  468 грн 520 грн

  Orange Sherbet FF Fem

  Orange Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  GG4 Sherbet FF Fem

  GG4 Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  Telegram Telegram Viber Viber WhatsApp WhatsApp Facebook Messenger Messenger Signal Signal