Big Devil #2 Auto Fem

 • Бридеры Испании
 • Опис сорту

  Врожай (indoor/outdoor): 280/350 г/м2
  Зміст ТГК: 18%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Indica/Sativa/Ruderalis
  Цвітіння: 73-80 дней
  Висота (indoor/outdoor): 100–150 см
  Збір врожаю: 110 дней
  Генетика Big Devil #2 x Ruderalis
  Ефект:
  Big Devil #2 Auto Fem

   1 відгуків

  • Модель: 0152
  • В наявності

  Купити насіння

  • Цена: 60 грн

  Опис сорту марихуани Big Devil #2 (Auto)

  Незважаючи на зміст своєї назви, Big Devil #2 не залишає по собі нещастя чи руйнування. Щасливчики, які отримають у свої руки цей рідкісний сорт конопель, будуть у захваті – хоча він трохи схиляється у бік сативи, його ефекти дуже добре збалансовані. Як рекреаційні, так і медичні споживачі шукають розради в заспокійливому кайфі, який він дає. Точна генетика рослини огорнута таємницею і залишається невідомою. Ми знаємо, що це схрещування гібрида Big Devil #2 і рудералісу, останній з яких забезпечує здатність до автоцвітіння. Багато виробників вважають за краще використовувати звичайне насіння конопель, а не автоквітучі сорти, тому що автоквіти зазвичай виростають маленькими і дають обмежений урожай. Але Big Devil #2 Auto - це виняток із правил, і він такий самий високий і багатий, як і класичні сорти Індіки.

  Це автоквітуче насіння конопель аж ніяк не є роботою диявола, це справжня знахідка - рослина навіть посіла 1-е місце в 2014 році в конкурсі Auto del Año - Soft Secrets - High Life Cup, ще більше зміцнивши своє становище як один з кращих автоматичних сортів на ринку. Сорт марихуани Auto Big Devil #2 - це монстр, який повністю затьмарює інше насіння автоквітів. В середньому він досягає близько 100-150 см у висоту, але в оптимальних умовах може витягнутися й вище. Вирощування каннабісу може бути складним заняттям, але це насіння автоквітучих рослин робить все простіше. Цим малюкам потрібно лише дев'ять тижнів, щоб пройти шлях від сходів до повної готовності до збирання врожаю. Чудові шишки не залежать від світлових циклів для цвітіння, тому керування освітленням також стає набагато простіше. Рослина найкраще росте як у приміщенні, так і в теплицях. Обов'язково забезпечте рослині достатньо місця, тому що в середині періоду зростання її гілки тягнуться вгору. Коли настане час збирання врожаю, ви можете очікувати від 100 до 300 грамів свіжих шишок на квадратний метр.

  При вирощуванні у відкритому ґрунті Auto Big Devil #2 залежатиме від зовнішніх небезпек та ризиків. Він не вимагає особливого догляду, але слідкувати за ним необхідно. Якщо все піде добре, ви зможете отримати до 200 грамів смачних шишок з однієї рослини. У північній півкулі посів можна проводити, як тільки закінчаться останні заморозки, а врожай збиратиме вже у квітні. Також можливе багаторазове збирання врожаю - просто переконайтеся, що останній урожай зібраний не пізніше кінця жовтня. Ця чудовисько має такий аромат і смак, який ветерани знаходять чарівним. Гріховно різкі, шишки випромінюють терпкий аромат ладану з деякими фруктовими нотками. Спокушаючи користувача всього однією затяжкою, аромат рослини чудово переходить у його смак. Коли він запалений, він має безперечну хвойну терпкість з натяком на Skunk. На відміну від своєї грізної назви, сорт коноплі Big Devil #2 приносить райську насолоду як розуму, так і тілу. Він б'є сильно і швидко, і, поза сумнівом, порадує користувачів, які хочуть отримати добре збалансований кайф. Усі бажані ефекти досягаються лише за одну-дві затяжки. Після першої затяжки ви майже одразу відчуєте м'який, але сильний кайф у голові. У міру того, як кайф наростає, до нього приєднується почуття ейфорії та приплив енергії, творчих здібностей та концентрації уваги. Не викликаючи гіперактивності, розслаблюючий ефект індики пом'якшує інтенсивний удар сативи. Це означає, що ви можете залишатися рухомим та активним, не перевантажуючись.

  Завдяки такому дивовижному поєднанню корисних властивостей, не дивно, що ентузіасти конопель так високо відгукуються про цю рослину. Ідеальний варіант для неспання та випічки, він допоможе вам залишатися в русі кілька годин поспіль, а також покращить концентрацію та творче мислення. Будь ви звичайним офісним працівником або музикантом у студії, Auto Big Devil допоможе вам бути на висоті. Він не тільки сприяє підвищенню продуктивності, але і є найкращим сортом марихуани для спілкування. Під впливом цієї трави навіть замкнуті люди врешті-решт знаходять у собі внутрішнього екстраверта. Хоч би яким чудовим був цей сорт, він також має деякі потенційні побічні ефекти. Червоні очі та вата – досить стандартні явища, і зазвичай їх можна уникнути, якщо добре випити води до, під час та після прийому.

  Прийом дози, що перевищує рекомендовану, може спричинити серйозніші симптоми. У деяких споживачів, особливо менш досвідчених, може виникнути запаморочення, параноя чи тривога. Найкращий спосіб уникнути цих проблем – приймати не більше двох маленьких чаш і завжди робити це повільно та поступово. Насіння марихуани автоквітучого сорту Big Devil #2 - це обов'язковий сорт канабісу для тих, хто хоче отримати легку у вирощуванні рослину з добре розвиненими ефектами. Він відмінно підходить для рекреаційних та лікарських цілей, але йому є що запропонувати і виробникам, а це автоквітуче насіння є чистим задоволенням для вирощування. Для їх дозрівання потрібно всього кілька тижнів, і вони також відрізняються високою врожайністю. Для отримання корисного досвіду в садівництві ви не помилитеся, вибравши цю красу.

  Опис сорту
  Врожай (indoor/outdoor): 280/350 г/м2
  Зміст ТГК: 18%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Indica/Sativa/Ruderalis
  Цвітіння: 73-80 дней
  Висота (indoor/outdoor): 100–150 см
  Збір врожаю: 110 дней
  Генетика Big Devil #2 x Ruderalis
  Ефект:

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  Нові надходження

  Wedding Cheesecake FF Fem

  Wedding Cheesecake FF Fem

  468 грн 520 грн

  Tropicana Cookies FF Fem

  Tropicana Cookies FF Fem

  468 грн 520 грн

  Purple Lemonade FF Fem

  Purple Lemonade FF Fem

  468 грн 520 грн

  Orange Sherbet FF Fem

  Orange Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  GG4 Sherbet FF Fem

  GG4 Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  Telegram Telegram Viber Viber WhatsApp WhatsApp Facebook Messenger Messenger Signal Signal