Blue Kush Fem

 • Dinafem
 • Опис сорту

  Врожай (indoor/outdoor): 500/600 г/м2
  Зміст ТГК: 17-22%
  Зміст КБД: 0.1-0.2%
  Тип сорту: Indica(45%) / Sativa(55%)
  Цвітіння: 60 day
  Висота (indoor/outdoor): 150см
  Збір врожаю: 90-105 дней
  Генетика Blueberry x OG Kush
  Ефект:
  Blue Kush Fem

   0 відгуків

  • Модель: 0613
  • Нет в наличии

  Купити насіння

  • Цена: 204 грн

  Опис сорту конопель Blue Kush

  Хоча сорти сімейства Kush, як правило, більш сонні та кам'яні, гібрид Blue Kush - це сорт марихуани з переважанням сативи, що має енергійний смак. Він є чимось середнім між фруктовим основним продуктом Blueberry і будівельним блоком індики OG Kush і успадкував усю силу та смак цих батьківських сортів марихуани. Blue Kush був створений іспанським насіннєвим фондом Dinafem, компанією, яка відповідає за такі сорти, як Moby Dick та Amnesia Kush. Dinafem повідомляє, що Blue Kush містить 20% ТГК; Лабораторія тестування каннабісу Analytical 360 виявила, що в його кольорах рівень ТГК становить від 13 до 18%.

  У Blue Kush є маленькі, згруповані суцвіття, які після висихання набувають форми попкорну. Округлі бутони мають щільну важку структуру, що часто асоціюється з сортами індика. Мшисто-зелене листя пронизане жовтуватими маточками. Деякі фенотипи цього сорту конопель мають відтінки від світлого до темно-фіолетового, що є результатом пігментів, переданих від батьківського сорту Blueberry; при дії нижчих температур у процесі вирощування ці пігменти набувають яскравих синіх і фіолетових відтінків. Вже забарвлені шишки присипані прозорими або білими трихомами, які надають квіткам дуже липку текстуру. Blue Kush випромінює неповторний аромат чорниці; аромат солодкий, без натяку на терпкість чи скунс.

  Подрібнення шишок даного сорту дає сосновий, деревний запах, свідчення присутності OG Kush в генетиці цього сорту. При спалюванні Blue Kush виділяє м'який дим, солодкий і злегка мускусний на видиху. Кайф від Blue Kush швидко приживається, дає курцям початковий приплив голови. Деякі зміни у сприйнятті зображень та звуків можуть тимчасово дезорієнтувати. Користувачі також можуть бути уражені посиленням вільно асоціативних думок, що іноді виявляються у вигляді балакучості потоку свідомості. Загальне відчуття, створюване цим штамом, є оптимістичним та енергійним, і його можна підштовхнути до пріоритетів користувача: воно може бути відмінним супроводом для завдань, пов'язаних із вирішенням проблем чи творчим мисленням, або може забезпечити заряд енергії, необхідний для повсякденних завдань, таких як прибирання вдома.

  У той час як Blue Kush дає легке фізичне розслаблення, його ефекти сативи зрештою затьмарюють будь-які серйозні відчуття від лежання на дивані. Blue Kush також застосовується для пацієнтів з медичною коноплею. Його ейфоричний підйом може принести користь тим, хто бореться зі стресом, тривогою та депресією. Його сильна церебральна природа також може допомогти зосередитись у пацієнтів із синдромом дефіциту уваги. Фізично сторона індика цього сорту може полегшити легкі та помірні болі та болі у м'язах. Він також може мати протизапальні властивості, корисні при лікуванні судомних станів і розсіяного склерозу. Завдяки своїй потужній розумовій стимуляції Blue Kush добре підходить для ранкового чи денного вживання і, можливо, не найкращий сорт, щоб смакувати його перед сном.

  Dinafem зробила насіння коноплі Blue Kush доступним для продажу в Інтернеті; як альтернатива, виробники можуть отримати обрізки зрілих здорових рослин, щоб виростити генетично ідентичні «клони». Надійна, перевірена часом генетика цього сорту забезпечує витривалість, стійкість до хвороб та зручність для новачків, які можна успішно вирощувати на відкритому повітрі у напіввологому середземноморському кліматі. Середньорослі рослини також можна вирощувати у приміщенні, де гроверам потрібно буде обрізати та обрізати гілки, щоб привчити кущі до того, щоб вони вписувалися у приміщення для вирощування у приміщенні. Тим, хто хоче розкрити весь візуальний потенціал Blue Kush, слід подумати про те, щоб «шокувати» рослини, піддавши їх дії низьких нічних температур безпосередньо перед стадією цвітіння.

  Blue Kush цвіте протягом 8-9 тижнів при вирощуванні у приміщенні та готовий до збирання врожаю на початку жовтня при вирощуванні на відкритому повітрі. Він може давати до 46 грамів (1,6 унції) на квадратний фут при вирощуванні у приміщенні та до колосальних 74 грамів (близько 2,5 унцій) з однієї рослини при вирощуванні на відкритому повітрі. Обробка бутонів Blue Kush - спочатку підвішуючи їх вгору дном для висихання, а потім запечатуючи їх у герметичних контейнерах з помірною вологістю - допоможе зберегти їхній унікальний аромат та цінні трихоми. Володіючи генетикою, дуже схожою на генетику недавнього нового сорту Blue Ivy, Blue Kush є частиною класу сортів марихуани, що розвивається, заснованих на фруктових і потужних якостях Blueberry. Яскравий кайф Blue Kush добре працює у соціальному середовищі, особливо на вечірках, де його багатий аромат обов'язково сколихне деякі голови.

  Опис сорту
  Врожай (indoor/outdoor): 500/600 г/м2
  Зміст ТГК: 17-22%
  Зміст КБД: 0.1-0.2%
  Тип сорту: Indica(45%) / Sativa(55%)
  Цвітіння: 60 day
  Висота (indoor/outdoor): 150см
  Збір врожаю: 90-105 дней
  Генетика Blueberry x OG Kush
  Ефект:

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  Нові надходження

  Wedding Cheesecake FF Fem

  Wedding Cheesecake FF Fem

  468 грн 520 грн

  Tropicana Cookies FF Fem

  Tropicana Cookies FF Fem

  468 грн 520 грн

  Purple Lemonade FF Fem

  Purple Lemonade FF Fem

  468 грн 520 грн

  Orange Sherbet FF Fem

  Orange Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  GG4 Sherbet FF Fem

  GG4 Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  Telegram Telegram Viber Viber WhatsApp WhatsApp Facebook Messenger Messenger Signal Signal