Blue Power Fem

 • Vision Seeds
 • Опис сорту

  Врожай (indoor/outdoor): 500/700 г/м2
  Зміст ТГК: 18-27%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Индика/Гибрид
  Цвітіння: 9 недель
  Висота (indoor/outdoor): 50/200 см
  Збір врожаю: Сентябрь
  Генетика Blueberry x White Widow x Skunk #1
  Ефект:
  Blue Power Fem

   0 відгуків

  • Модель: 0072
  • Нет в наличии

  Купити насіння

  • Цена: 480 грн

  Опис сорту марихуани Blue Power

  Blue Power - це гібрид з переважанням Індіки, що дозволяє розслабитися з лікувальною метою. Цей оригінальний сорт конопель походить зі складного генетичного фону: він є продуктом Sour Double, Master Kush, The White та Blue Moonshine. Він був створений продюсерами Sin City Seeds із Вегасу, тією ж групою, яка відповідає за такі сорти, як Happy Nightmare. Багате походження Blue Power призводить до сильного тіла та сильного, повноцінного смакового профілю. Зміст THC у Blue Power становить від 18% до вражаючих 27%. Зверніть увагу, що селекціонери Vision Seeds створили сорт під назвою Blue Power, створений як помісь Blueberry, White Widow та Skunk #1.

  Blue Power відразу ж заявляє про свою привабливість, шишки середнього розміру мають чітко загострену лопатоподібну форму. Незважаючи на психоактивний профіль, в якому більше Індики, ці шишки мають характерний вигляд сатіви, з пухнастим листям, яке можна легко відірвати від їх центральних стебел. Саме листя яскравого весняного зеленого кольору і пронизане вогненно-жовтогарячими маточками. Деякі фенотипи Blue Power також мають відтінки темно-синього та пурпурового – ці відтінки виникають, коли висока концентрація антоціанових пігментів у генетиці сорту збуджується нижчими, ніж середнє, температурами у процесі вирощування. Нарешті, сумнозвісний липкий батьківський сорт The White передає свою схильність до виробництва трихом: шишки Blue Power покриті каламутною білою смолою.

  Blue Power має аромат, який наголошує на його зовнішній привабливості. Від висушених шишок пахне гострим ароматом лимона та ягід, а також деревними нотками сосни. При найближчому розгляді можна побачити і деякі в'яжучі хімічні нотки, можливо, передані від Sour Double. Тим часом подрібнення або розкриття цих шишок дає землістий, хрипкий букет. При згорянні Blue Power горить гладким та легким димом, який має смак сосни та лимона із запахом аміаку; загальне враження такий засіб для чищення із запахом. Тим, хто хоче курити обережно, слід пам'ятати, що Blue Power може бути особливо гострим.

  Нарешті, будь-який присмак винограду, пов'язаний з цим сортом марихуани, можна розглядати як збіг з його пурпуровим забарвленням - у той час як зовнішній вигляд Blue Power визначається пігментацією, його аромат визначається сполуками, які називаються терпенами. Кайф Blue Power - це щось подібне до крипера, і може пройти кілька хвилин після прийому, перш ніж його ефекти будуть повністю виявлені. Курці знатимуть, що це працює, коли тіло починає підніматися вгору, пробираючись від скронь униз через шию та серцевину. Коли вони почуваються розслабленими, курці можуть шукати притулку у максимально комфортній обстановці. Тим не менш, Blue Power не обходиться без певної розумової стимуляції.

  Цей сорт конопель може викликати стійке почуття зосередженості, що може створити у шанувальників творче мислення. Крім того, він може стати ідеальним тлом для перегляду захоплюючого фільму чи трипового альбому. З часом ймовірність того, що Blue Power вас змусить застрягти на кушетці, зростає, а при правильній обстановці він відправить вас спати. Таким чином, цим нокаутом найкраще насолоджуватися у другій половині дня або рано ввечері. Хворі, які використовують канабіс в медичних цілях, також можуть отримати вигоду з ретельного, майже наркотичного фізичного розслаблення Blue Power. Сорт може полегшити як тимчасовий, і хронічний біль; його протизапальна дія може також полегшити роздратування, таке як головний біль і нудота. Як зазначалося, ті, хто страждає на безсоння, можуть знайти глибокий спокійний сон, якщо вживають Blue Power у досить високих дозах.

  Оскільки вона не пов'язана з інтенсивним, рекурсивним мисленням, яке може призвести до параної, Blue Power може бути хорошим вибором для тих, хто страждає на паніку або тривогу. Місто гріхів зробило насіння коноплі Blue Power доступним для продажу в Інтернеті; споживачі можуть також знайти насіння марихуани у кількох звичайних магазинах по всьому Інтернету та деяких країнах Західної Європи. Сорт можна вирощувати у приміщенні або на відкритому повітрі, хоча для успішного вирощування на відкритому повітрі потрібен напіввологий клімат із денними температурами від 22 до 24 градусів за Цельсієм. Blue Power цвіте протягом 8-9 тижнів при вирощуванні в Indoor і дає врожай від низького до помірного - приблизно від 23 до 37 грамів (0,8-1,3 унції) шишок із квадратного футу рослини. Сорт конопель Blue Power більше підходить для вимикання, ніж включення, це подарунок любителям Індіка. Його унікальний смаковий профіль також робить його чудовим вибором для вечірок.

  Опис сорту
  Врожай (indoor/outdoor): 500/700 г/м2
  Зміст ТГК: 18-27%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Индика/Гибрид
  Цвітіння: 9 недель
  Висота (indoor/outdoor): 50/200 см
  Збір врожаю: Сентябрь
  Генетика Blueberry x White Widow x Skunk #1
  Ефект:

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  Нові надходження

  Wedding Cheesecake FF Fem

  Wedding Cheesecake FF Fem

  468 грн 520 грн

  Tropicana Cookies FF Fem

  Tropicana Cookies FF Fem

  468 грн 520 грн

  Purple Lemonade FF Fem

  Purple Lemonade FF Fem

  468 грн 520 грн

  Orange Sherbet FF Fem

  Orange Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  GG4 Sherbet FF Fem

  GG4 Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  Telegram Telegram Viber Viber WhatsApp WhatsApp Facebook Messenger Messenger Signal Signal