Crystal Meth Auto Fem

 • Fast Buds
 • Опис сорту

  Врожай (indoor/outdoor): 450/600 г/м2
  Зміст ТГК: 21%
  Зміст КБД: 0,10-1%
  Тип сорту: Indica(40%) / Sativa(60%)
  Цвітіння: 70 дней
  Висота (indoor/outdoor): 70-120 см
  Збір врожаю: 100 днів
  Генетика Crystal Meth Auto
  Ефект:

   0 відгуків

  • Модель: 8125
  • В наявності

  Купити насіння

  • 326 грн

   363 грн

  Опис сорту конопель Crystal Meth (Auto)

  Ласкаво просимо у світ наших унікальних сортів конопель! Ми пишаємось тим, що можемо запропонувати вам Auto Crystal Meth – найпотужніший мексиканський гібрид, створений із високоякісної тропічної сативи. Дослідницька група зробила все можливе, щоб створити цей чудовий сорт, який має унікальне поєднання ефектів і захоплюючий аромат.

  Auto Crystal Meth – результат суміші безцінних колекційних генетик, включаючи феноменальний мексиканський гібрид, який був з гордістю розроблений командою FastBuds. Цей сорт марихуани став флагманом марки FastBuds завдяки своїй здатності до адаптації до навколишнього середовища та потужного ефекту. Насіння Auto Crystal Meth приведе до збирання врожаю близько 600 г/м2, і це лише одна з багатьох переваг цього дивовижного сорту.

  Темно-пурпурові шишки Auto Crystal Meth, покриті блискучими кристалами та яскраво-жовтогарячими маточками, роблять цей сорт дійсно унікальним. Ефекти цього сорту збільшуються поступово, досягаючи кульмінації та створюючи відчуття «ватних ніг». Цей сорт ідеально підходить для тих, хто шукає задоволення, почуття цілковитої розслабленості та захоплюючих емоцій. Auto Crystal Meth – це своєрідне безпечне вікно у щастя.

  Невибаглива рослина Auto Crystal Meth виростає до 70-120 см, і незважаючи на свій переважно сативний ефект, за структурою нагадує індику: компактну і кремезну. Протягом перших тижнів цвітіння рослина має світло-зелений, майже жовтий колір, але помалу листя набуває форми спіднички, і так і росте компактно навколо стебла. Протягом п'ятого тижня рослина починає показувати свій справжній колір, листя стає більш червоного, навіть бурякового відтінку; зелений колір стає темнішим.

  Цей фемінізований та автоквітучий сорт ідеально підходить як для початківців, так і для досвідчених гроверів, які хочуть отримати врожай високої якості за короткий період часу. Середній час цвітіння кристалічного мета становить 8-9 тижнів, що є досить швидким для коноплі високої якості. Цей сорт підходить для вирощування як на свіжому повітрі, так і в закритому приміщенні. Ми рекомендуємо давати кожній рослині достатньо простору, щоб вони могли рости на повну силу і дати максимальний результат. Крім того, ми радимо добре підгодовувати цей сорт, оскільки він добре реагує на поживні речовини.

  Auto Crystal Meth отримав свою назву завдяки материнській генетиці Crystal Meth, яка робить його рясно покритим смолою. На квітучих рослинах він виглядає, ніби вкритий цукровою глазур'ю. Під час цвітіння Кристалічний Мет має специфічний запах, тому рекомендуємо використовувати карбонові фільтри при культивації в закритому приміщенні.

  Аромат та смак Auto Crystal Meth приємний та нагадує сосновий аромат з відтінком лісових горіхів. Якщо ви шукаєте високоякісне насіння конопель, ми рекомендуємо купити сорт Auto Crystal Meth в Україні. Сподіваємося, що наш каталог сортів конопель допоможе вам знайти найкращий сорт для ваших потреб і досягти максимального результату при вирощуванні конопель.

  Опис сорту
  Врожай (indoor/outdoor): 450/600 г/м2
  Зміст ТГК: 21%
  Зміст КБД: 0,10-1%
  Тип сорту: Indica(40%) / Sativa(60%)
  Цвітіння: 70 дней
  Висота (indoor/outdoor): 70-120 см
  Збір врожаю: 100 днів
  Генетика Crystal Meth Auto
  Ефект:

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  Нові надходження

  Wedding Cheesecake FF Fem

  Wedding Cheesecake FF Fem

  468 грн 520 грн

  Tropicana Cookies FF Fem

  Tropicana Cookies FF Fem

  468 грн 520 грн

  Purple Lemonade FF Fem

  Purple Lemonade FF Fem

  468 грн 520 грн

  Orange Sherbet FF Fem

  Orange Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  GG4 Sherbet FF Fem

  GG4 Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  Telegram Telegram Viber Viber WhatsApp WhatsApp Facebook Messenger Messenger Signal Signal