Purple Haze Fem

 • Бридеры Испании
 • Опис сорту

  Врожай (indoor/outdoor): 150/300 г/м2
  Зміст ТГК: 5-10%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Sativa/Indica
  Цвітіння: 50-65 дней
  Висота (indoor/outdoor): 110-190 см
  Збір врожаю: Сентябрь-Октябрь
  Генетика Afghani x Haze
  Ефект: Стимулирующий
  Purple Haze Fem

   0 відгуків

  • Модель: 0213
  • Нет в наличии

  Купити насіння

  • Цена: 90 грн

  Опис сорту конопель Purple Haze

  Сорт конопель Purple Haze - це сорт, в генетиці якого переважає сатива, який отримав свою назву від популярної пісні Джімі Хендрікса 1967 року. Вважається, що цей сорт марихуани є явним фенотипом сорту Haze, хоча деякі ентузіасти конопель простежують його походження до схрещування між Haze і пурпурово-квітучим сортом. У будь-якому випадку, сорт має розумовий стимулюючий ефект, а також складний ягідний смак.

  Purple Haze відразу підкреслює свою привабливість: квітки середнього та великого розміру, що мають лопаткову форму, звужуються від широкої основи до загостреного кінчика. Відповідно до їх сативної спадщини, ці суцвіття мають відносно пухку структуру, з їх м'яким і пухнастим листям, що вільно виходить із центральних стебел назовні. Саме листя - клаптева ковдра з мохової зеленої і темно-фіолетової, яка дає цьому сорту своє ім'я. Зрештою, ці квіти вкриті липкими трихомами, що пояснює їхню психоактивність. При правильному вирощуванні квіти Purple Haze випромінюють сирий, затхлий аромат. Другий подих розкриває деякі терпкі нотки з ягідним відтінком. Тим часом, розтирання або збирання цих квітів вивільняє трав'яний аромат, знайомий шанувальникам Haze.

  Сорт Purple Haze виділяє дуже гладкий дим, що легко проковтується при спалюванні. На видиху дим солодкий і в'язкий. Примітно, що незважаючи на пурпурове забарвлення, цей сорт не має помітного смаку винограду; це тому, що пігменти, які визначають його колір, не мають відповідного впливу на його смак. Purple Haze починає творити дива незабаром після того, як ви вдихає його ароматний дим. Як і в багатьох інших сативних сортах, цей сорт поширюється прямо церебрально, що призводить до побічних ефектів, таких як невеликий тиск навколо скронь або почервоніння в щоках. Однак як тільки ці дивні відчуття вщухають, користувачам надається доступ до вищого рівня мислення, в якому ідеї вільно переміщуються у нових зв'язках. Певні думки чи ідеї можуть здатися споживачеві цікавішими, ніж вони могли б, і можуть здатися не надто привабливими для сторонніх спостерігачів, які не перебувають під аналогічним впливом.

  Таким чином, Purple Haze може стимулювати спілкування з однодумцями, служачи криголамом, навіть коли використовується серед нових знайомих. Ті, хто не перевантажені церебральною енергією, яку забезпечує Purple Haze, можуть також знайти себе здатними впоратися з важким робочим навантаженням, чи то відкритою, так і творчою роботою або складеною з складних аналітичних завдань. Через деякий час фізична сторона цього сорту конопель може поступово збільшуватись. Ця можлива комбінація фізичних та розумових якостей робить цей сорт марихуани чудовим способом отримувати задоволення від занять, у яких беруть участь як тіло, так і розум, таких як фізичні вправи або ігри.

  За правильних обставин та з правильною компанією Purple Haze може навіть стати ефективним афродизіаком. Оскільки через кілька годин висока температура знижується, ви можете відчути, що ваша енергія починає падати – але навіть у цьому випадку це навантаження навряд чи змусить вас впасти і не рекомендується вживати перед сном. Ефект бадьорості Purple Haze має деякі застосування і для пацієнтів із медичною коноплею. Церебральні якості цього сорту можуть допомогти людям з порушеннями уваги зосередитись на виконанні окремих завдань. Його ефекти, що змінюють настрій, можуть також тимчасово покращити симптоми легкого стресу або депресії. Фізично, сорт може пом'якшити незначні запалення, такі як головний біль або судоми. Оскільки Purple Haze має тенденцію викликати досить сильні патерни рекурсивного мислення, він не є добрим варіантом для пацієнтів, схильних до паніки або параної. На додаток до сильної привабливості, Purple Haze - це балакуча людина, яка може стати гарним початком розмови.

  Опис сорту
  Врожай (indoor/outdoor): 150/300 г/м2
  Зміст ТГК: 5-10%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Sativa/Indica
  Цвітіння: 50-65 дней
  Висота (indoor/outdoor): 110-190 см
  Збір врожаю: Сентябрь-Октябрь
  Генетика Afghani x Haze
  Ефект: Стимулирующий

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  Нові надходження

  Wedding Cheesecake FF Fem

  Wedding Cheesecake FF Fem

  468 грн 520 грн

  Tropicana Cookies FF Fem

  Tropicana Cookies FF Fem

  468 грн 520 грн

  Purple Lemonade FF Fem

  Purple Lemonade FF Fem

  468 грн 520 грн

  Orange Sherbet FF Fem

  Orange Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  GG4 Sherbet FF Fem

  GG4 Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  Telegram Telegram Viber Viber WhatsApp WhatsApp Facebook Messenger Messenger Signal Signal