Purple Kush Fem

 • Бридеры Испании
 • Опис сорту

  Врожай (indoor/outdoor): 450/600 г/м2
  Зміст ТГК: 19%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Indica
  Цвітіння: 56–70 дней
  Висота (indoor/outdoor): 130–170 см
  Збір врожаю: Сентябрь-Октябрь
  Генетика Purple Haze x Hindu Kush Hybrid
  Ефект: Эйфории
  Purple Kush Fem

   0 відгуків

  • Модель: 0211
  • Нет в наличии

  Купити насіння

  • Цена: 220 грн

  Опис сорту конопель Purple Kush

  Сорт марихуани Purple Kush, також відомий як "Purple Hindu Kush", є чистою індикою, яка вирізняється серед інших гібридів індики своїми привабливими квітами та приємним смаком. Спочатку сорт був створений селекціонерами на околицях Окленда, штат Каліфорнія, в університеті Oksterdam одного з найстаріших в галузі медичної марихуани Сполучених Штатів. Завдяки 100%-ній генетиці, він забезпечує повільний і розслаблюючий ефект всього тіла.

  Purple Kush увійшов до топ-10 Kush Strain за версією журналу High Times у 2016 році та має склад THC від 17% до 27%. Цей сорт має середні за розміром схожі на попкорн квітки при затвердінні, з дуже щільною, важкою структурою суцвіть. Залежно від фенотипу листя може бути зеленого та фіолетового кольору. Тенденція до Purple, вибірково виведена з батьківського сорту пурпурового афганця, виникає, коли антоціаніни рослини – пігменти, подібні до хлорофілу – активуються в умовах холодного росту. Цей процес аналогічний руйнуванню хлорофілу та стимуляції червоних та жовтих пігментів, які змушують листя змінювати колір восени. Як і у випадку з батьківським сортом «Afani», сорт коноплі «Purple Kush» також має дуже високу здатність створювати липку смолу, що робить його цінним і універсальним сортом. Щільно завиті квіти вкриті трихомами, що надають зеленому та пурпуровому листю росисто-білий блиск.

  Привабливість сорту конопель Purple Kush не обмежується лише візуальними ефектами у суцвіть також є видатний смак. Початкове враження схоже на запах афганських сортів із землистим, майже сандаловим мускусом. При найближчому розгляді виявляються солодкі та фруктові ноти винограду. При згорянні квіти одночасно мають фруктовий запах і запах диму. На видиху дим від Purple Kush має солодкий виноградний смак, що нагадує солодке десертне вино чи сироп від кашлю. На відміну від деяких гібридів, які починаються з церебрального ефекту, він плавно перетворюється на повільне почуття спокою, Purple Kush полегшує вам фізичне розслаблення. Хоча можуть бути деякі психічні ефекти, вони мають більш психоделічний, спотворений характер, ніж церебральний. Курці можуть оцінити заспокійливі ефекти від музики чи оточення. Однак, замість стимулювати думки і гострий фокус цей сорт марихуани призведе до стану ейфорії. Purple Kush також ефективний як ліки. Його потужні седативні ефекти можуть притупити деякі симптоми тривоги та депресії. Він також може бути напрочуд ефективним для зняття болю - як ситуативного, і виникаючого після тренування, так і хронічного, як нервовий біль, що виникає при раку або фіброміалгії. У великих дозах сорт коноплі Purple Kush також є відмінним способом лікування укоріненого безсоння. Вважається, що середня тривалість ефекту становить від 2 до 3 годин.

  Як і слід очікувати від рослини чистої індики, Purple Kush росте низько і густо. Ті, хто хоче вирощувати власні рослини цього сорту, найкращим вибором місця буде те місце, де вони можуть контролювати умови вирощування даного сорту. Велика кількість рослин може легко поміститися в обмеженому по вертикалі просторі для вирощування, оскільки вони рідко перевищують 170 см заввишки. Щоб підкреслити фірмовий пурпуровий відтінок Purple Kush за його повний візуальний потенціал, виробники можуть захотіти шокувати рослини і активувати антоціани, піддаючи їх впливу низьких температур; однак виробники повинні бути впевнені, що зроблять цей крок лише незадовго до збирання врожаю, щоб не знизити загальну врожайність рослини. Фіолетові рослини Kush цвітуть протягом 8 тижнів при вирощуванні у приміщенні та з середини до кінця вересня при вирощуванні на відкритому повітрі.

  В ідеальних умовах виробники можуть розраховувати на помірну врожайність близько 200/270 грамів на квадратний метр рослини. Purple Kush відрізняється особливим візуальним ефектом і сильним ароматом, не жертвуючи генетичною стабільністю - на відміну від багатьох гібридів, які спеціально схрещені до смаку, цей сорт має коріння, максимально наближене до походження виду канабісу в Азії. не дивно, що сорт породив велику популярність.

  Опис сорту
  Врожай (indoor/outdoor): 450/600 г/м2
  Зміст ТГК: 19%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Indica
  Цвітіння: 56–70 дней
  Висота (indoor/outdoor): 130–170 см
  Збір врожаю: Сентябрь-Октябрь
  Генетика Purple Haze x Hindu Kush Hybrid
  Ефект: Эйфории

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  Нові надходження

  Wedding Cheesecake FF Fem

  Wedding Cheesecake FF Fem

  468 грн 520 грн

  Tropicana Cookies FF Fem

  Tropicana Cookies FF Fem

  468 грн 520 грн

  Purple Lemonade FF Fem

  Purple Lemonade FF Fem

  468 грн 520 грн

  Orange Sherbet FF Fem

  Orange Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  GG4 Sherbet FF Fem

  GG4 Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  Telegram Telegram Viber Viber WhatsApp WhatsApp Facebook Messenger Messenger Signal Signal