Tangerine Dream

 • Barneys Farm
 • Опис сорту

  Врожай (indoor/outdoor): 600 г/м2
  Зміст ТГК: 20-25%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Sativa(60%) / Indica(40%)
  Цвітіння: 60-65 дней
  Висота (indoor/outdoor): 90–100 см
  Збір врожаю: середина жовтня
  Генетика G13 x Afghan x Neville’s A5 Haze
  Ефект:

   0 відгуків

  • Модель: 0530
  • В наявності

  Купити насіння

  • Цена: 490 грн

  Опис сорту марихуани Tangerine Dream

  Tangerine Dream - гібрид з переважанням сативи та незабутнім смаком. Створений амстердамською насінницькою компанією Barney's Farm, він є чимось середнім між G13 і Haze, нащадком Neville's Haze. Сорт марихуани пропонує сміливий профіль цитрусового смаку, а також ясний, добре збалансований смак, який дозволяє користувачам розслабитись і не спати. Цей смачний сорт посів перше місце у Кубку каннабісу 2010 року. Він може похвалитися вражаючим вмістом THC, який коливається близько 25%. Суцвіття цього сорту виростають більшими і кремезними, з щільною структурою бутонів, що типово для різновидів індика, ніж для сативи. Листя лісово-зелене, з деякими фенотипами зі слідами темно-фіолетового кольору.

  Цей останній колір виникає, коли пігменти, які називають антоціанами, виділяються нижчими, ніж у середньому, температурами під час процесу вирощування. Шишки вкриті липкими білими трихомами, які надають квіткам росистого вигляду - і пояснюють високий вміст ТГК у цьому сорті марихуани. Через це різнокольорове листя пройняті помаранчеві маточки. Інтенсивний цитрусовий аромат – ось де цей сорт справді виправдовує свою привабливість – висушені квіти випускають аромат апельсина з легкою домішкою солодкої землістості. Багато шанувальників також описують пряний гвоздиковий відтінок, що ще більше підсилює апельсиновий верх нотатки. Руйнування липких бруньок дає більш трав'яний фанк, ймовірно, переданий генетикою Haze.

  Дим виходить плавно, має хімічний смак дизельного палива. На видиху дим має виразний смак апельсинової цедри з легкою гостротою, що залишається у смаку. Курці Tangerine Dream зазвичай відразу ж відчувають запаморочливий приплив, від якого не може бути нічого кращого. За цим слідує почуття тепла і емоційного підйому, що поширюється, яке може дезорієнтувати в короткостроковій перспективі. Примушуючий думати і церебральний, але все ж таки обґрунтований, цей сорт пропонує кайф, який може бути настільки ж продуктивним або настільки ж лінивим, як того бажають користувачі. Однак цей баланс може зрушити у бік більш важкого тіла при великих дозах.

  З медичного погляду Tangerine Dream застосовується при розладах настрою. Це може стати джерелом полегшення для тих, хто страждає від стресу та занепокоєння. Його функціональне почуття зосередженості також може бути корисним для користувачів з синдромом дефіциту уваги. Деякі можуть відчути розслаблення напружених м'язів та полегшення від хронічного болю. Якщо використати достатню кількість, Tangerine Dream також може бути снодійним при безсонні. Tangerine Dream можна вирощувати як у приміщенні, так і на відкритому повітрі, хоча для вирощування на відкритому повітрі потрібен теплий та вологий клімат із постійним сонячним світлом.

  Короткі та густі рослини більш характерні для різновидів індики і можуть бути легко вирощені у приміщенні, тому що у зрілому стані вони досягають від 1 до 1,5 метрів заввишки. Через витривалу генетику цього сорту товсті центральні стебла і підтримуючі гілки підтримують щільні бутони - це означає, що гроверам не обов'язково використовувати стійки, коли рослини вступають у стадію цвітіння. Цвітіння відбувається протягом 8-10 тижнів при вирощуванні рослин у приміщенні, а шишки готові до збирання врожаю до кінця жовтня при вирощуванні на свіжому повітрі. Tangerine Dream має досить високий урожай – від 46 до 56 грамів (або від 1,6 до 2 унцій) із квадратного футу рослини. Щоб зберегти характерний смак ретельно вирощених бутонів (і зробити дим якомога гладкішим), користувачі також повинні обов'язково вилікувати шишки.

  Лікування - це двоетапний процес: по-перше, гровери повинні підвісити бутони нагору ногами за стебло або покласти їх на сушильні стійки, що забезпечують циркуляцію повітря протягом 7-10 днів; навколишня вологість має становити 50%, а температура близько 70 градусів за Фаренгейтом. Після того, як стебла відносно легко відірвуться від квітів, гровери можуть запечатати бутони в герметичних банках з широким шийкою при вологості навколишнього середовища 60-65% і температури близько 70 градусів. Поки вони застигають у банках, бутони слід перевіряти щонайменше щодня протягом тижня, щоб переконатися, що на них не утворилася пліснява. Tangerine Dream, названий на честь впливової німецької прогресивної електронної групи, є надзвичайно смачним та потужним сортом конопель. Його приємним ароматом та смаком можна поділитися з друзями (або захопленими незнайомцями), а також насолодитися смаком наодинці у невимушеній обстановці. Складний пряний і цитрусовий смак цього сорту марихуани робить його привабливим сортом для поєднання з їжею або напоями, що мають такий же сміливий смак.

  Опис сорту
  Врожай (indoor/outdoor): 600 г/м2
  Зміст ТГК: 20-25%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Sativa(60%) / Indica(40%)
  Цвітіння: 60-65 дней
  Висота (indoor/outdoor): 90–100 см
  Збір врожаю: середина жовтня
  Генетика G13 x Afghan x Neville’s A5 Haze
  Ефект:

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  Нові надходження

  Wedding Cheesecake FF Fem

  Wedding Cheesecake FF Fem

  468 грн 520 грн

  Tropicana Cookies FF Fem

  Tropicana Cookies FF Fem

  468 грн 520 грн

  Purple Lemonade FF Fem

  Purple Lemonade FF Fem

  468 грн 520 грн

  Orange Sherbet FF Fem

  Orange Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  GG4 Sherbet FF Fem

  GG4 Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  Telegram Telegram Viber Viber WhatsApp WhatsApp Facebook Messenger Messenger Signal Signal