Gorilla Glue Auto Fem

 • Бридеры Испании
 • Опис сорту

  Врожай (indoor/outdoor): 300/500 г/м2
  Зміст ТГК: 21-23%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Sativa/Indica
  Цвітіння: 70–75 дней
  Висота (indoor/outdoor): 90–125 см
  Збір врожаю: 110–120 дней
  Генетика Gorilla Glue x Ruderalis
  Ефект:
  Gorilla Glue Auto Fem

   1 відгуків

  • Модель: 803
  • В наявності

  Купити насіння

  • 85 грн

   100 грн

  Опис сорту марихуани Gorilla Glue (Auto)

  Gorilla Glue (також відомий як Gorilla Glue # 1) швидко став фаворитом серед гроверів, що шукають надпотужний та заспокійливий ефект. Прийшовши на сцену каннабісу влітку 2016 року, співробітники GG Strains створили хіт із цим гібридним сортом 50/50. Chem's Sister, змішаний з Chocolate Diese, дає вам клейкий сорт марихуани Gorilla Glue, який набуває сильного, але приємного запаху, миттєво вражаючи вас своєю дією. Gorilla Glue має багато характеристик Chocolate Diesel, надаючи користувачам запах і смак, що нагадують ноти кави і мокко. Однак не дозволяйте смачним тонам вводити вас в оману, так як цей сорт конопель також має кислуватий присмак з дизельним присмаком, який залишається в роті ще довго після того, як ви закінчили. Він відомий своїми землистими та гострими якостями, які багато хто порівнює з його спорідненими сортами.

  Ті, хто хоче отримати максимальну віддачу від своїх грошей, схильні віддавати перевагу Gorilla Glue, оскільки його надпотужний рівень ТГК дає вам миттєвий кайф, глибокий та тривалий. Іноді рівень ТГК становить до 28%, і курцям-початківцям не варто ставитися до цього сорту з легкістю, тому що при неуважності він може викликати деякі неприємні побічні ефекти. Після куріння ви одразу відчуєте себе щасливим і натхненним, легко забудете про стрес на роботі та зможете підготуватися до розслаблюючої ночі. Темно-оливково-зелені шишки, зазвичай, досить морозні, що дає майже заспокійливий ефект. Коли ви розчиняєтеся в дивані від радості, ви можете хихикати, і поки ви відчуваєте повне заціпеніння розуму і тіла, будь-який хронічний біль буде змитий.

  Люди, які борються з безсонням, депресією або тривогою, сильно залежать від цього сорту марихуани, тому що він широко відомий як один із найбільш сильнодіючих психічних сортів, який бореться практично з будь-якими медичними симптомами. Коли ваш розум сповільниться, а ваше тіло розслабиться, ви помітите, що ясність розуму важко досягти, що часто є бажаним ефектом для багатьох. Gorilla Glue безперечно є сильним ударним сортом конопель, тому користувачі повинні очікувати деяких побічних ефектів, навіть якщо вони звикли регулярно курити. Багато хто відразу ж помічає надсухість у роті, тому тримайте під рукою трохи води і приготуйтеся до сухості та свербіння в очах. Особливо чутливі люди можуть відчувати занепокоєння, яке призводить до параної, запаморочення або головного болю. Насіння коноплі Gorilla Glue, що вирощують у теплих умовах на відкритому повітрі, досить легко вирощувати середньому гроверу.

  Рослини можуть стати досить високими в аутдорі і потребують регулярного обрізання, щоб отримати достатню кількість шишок, але в цілому з ними легко працювати. Тримайте цей сорт марихуани подалі від сильного дощу або морозу і ви отримаєте цвітіння приблизно через 8-9 тижнів для фотоперіодичного сорту. Якщо ви шукаєте ультра-розслаблюючий засіб, який позбавить вас від стресу, болю та занепокоєння, Gorilla Glue – ваш вибір. Очистіть свої плани на вечір і приготуйтеся до ночі, повної заспокійливої ейфорії та глибокого спокійного сну.

  Опис сорту
  Врожай (indoor/outdoor): 300/500 г/м2
  Зміст ТГК: 21-23%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Sativa/Indica
  Цвітіння: 70–75 дней
  Висота (indoor/outdoor): 90–125 см
  Збір врожаю: 110–120 дней
  Генетика Gorilla Glue x Ruderalis
  Ефект:

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  Нові надходження

  Wedding Cheesecake FF Fem

  Wedding Cheesecake FF Fem

  468 грн 520 грн

  Tropicana Cookies FF Fem

  Tropicana Cookies FF Fem

  468 грн 520 грн

  Purple Lemonade FF Fem

  Purple Lemonade FF Fem

  468 грн 520 грн

  Orange Sherbet FF Fem

  Orange Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  GG4 Sherbet FF Fem

  GG4 Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  Telegram Telegram Viber Viber WhatsApp WhatsApp Facebook Messenger Messenger Signal Signal