Hindu Kush Auto Fem

 • Бридеры Украины
 • Опис сорту

  Врожай (indoor/outdoor): 150/300 г/м2
  Зміст ТГК: 20%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Indica/Sativa
  Цвітіння: 50-65 дней
  Висота (indoor/outdoor): 80-120 см
  Збір врожаю: 70-75 Дней
  Генетика Hindu Kush x Lowryder#2
  Ефект:
  Hindu Kush Auto Fem

   0 відгуків

  • Модель: 0120
  • Нет в наличии

  Купити насіння

  • Цена: 90 грн

  Опис сорту марихуани Hindu Kush (Auto)

  Один з оригінальних сортів ландрейсу, який прискорив популяризацію каннабісу у всьому світі, Hindu Kush – потужна чиста індика. Він росте в гірському степу Гіндукуш, який утворює кордон між Пакистаном та Афганістаном. Значення слова «Куш» заперечується і походить від перського терміну «індуїстський вбивця» (щодо небезпеки переходу через негостинні гори), а також до авестійських слів, що означає просто «водна гора». У будь-якому випадку, куш став синонімом конопель і часто використовується як суфікс у назвах різних сортів, незалежно від того, чи є у цих сортів Гіндукуш у своєму походженні. Насіння конопель Hindu Kush - поряд з насінням інших азіатських місцевих сортів марихуаги, таких як Афгані - було привезено до США в 1960-х і 1970-х роках ентузіастами та дослідниками каннабісу, які подорожували маршрутом, який став відомий як «стежка. ” З часом Гіндукуш, можливо, неминуче, був схрещений з іншими різновидами, щоб забезпечити стабільність та адаптацію до зовсім іншого клімату, ніж його гірська точка походження; як такий, «справжній» Гіндукуш не може бути широко доступним у Західній півкулі.

  Тим не менш, Hindu Kush - відносно чистий сорт конопель, більш простий і часто потужніший, ніж нові гібриди, які продовжують розмножуватися на сьогоднішньому конкурентному ринку канабісу. Він цінується за сильні седативні, майже наркотичні властивості та дуже смолисті шишки. Склад ТГК Гіндукуша зазвичай становить від 15 до 20%. Гіндукуш відзначений великими зеленими шишками, що скупчилися, які прилипають через їх неймовірно липку консистенцію. Деякі фенотипи мають відтінки пурпурового на листі, що є результатом високих концентрацій рослинних пігментів, які називаються антоціанами, які активуються холодною погодою під час вегетативної стадії. Щільно упаковані шишки відомі своєю смолою (Гіндукуш, можливо, був одним із перших сортів, що використовуються для виробництва гашишу) і покриті товстим шаром сріблясто-білим тріхом. Аромат цього сорту марихуани дуже складний, з одночасно солодким і мускусним запахом, прянощами, що пахнуть, сандаловим деревом, сосною і вологою землею. Мускусний запах посилюється при спалюванні та копченні шишок. Дим, що утворюється, різкий і викликає кашель; на видиху дим має невиразний смак сосни. Загальне враження від смаку Гіндукуша - це аромат пахощів та трав.

  Гіндукуш може похвалитися повільним підйомом висоти, який починається з відчуття фізичного розслаблення, а потім переходить у стан розумової затуманеності. Курці відчуватимуть тяжкість у кінцівках та голові та можуть не захотіти проявляти особливу активність. Зазвичай повідомляється про відчуття кушетки: курці можуть мати думки або наміри встати, щоб виконати завдання, але вони також будуть щасливі залишатися нерухомими. Ця нерухомість може звільнити розум для лінивого споглядання і блукаючого творчого мислення. Також можуть бути деякі психоделічні ефекти, такі як візуальні спотворення та дивні тактильні відчуття. Через важкий камінь для тіла Гіндукуш не рекомендується для активного денного використання. Натомість він добре діє як знеболювальне при хронічному болю, як засіб від нудоти, а також як засіб для зняття стресу та занепокоєння. Негативні ефекти включають сухість у роті та очах, що іноді супроводжується параною та запамороченням. Деякі гровери також повідомили, що зазнають тривоги через великі дози цього сорту марихуани. Гіндукуш особливо корисний для людей, які страждають на безсоння, оскільки досить великі дози можуть викликати сон.

  Чиста лінія передачі індики у Гіндукуші очевидна за його величиною. Рослини індики набагато коротші і коренастіші, ніж їх аналоги сативи, і сорт коноплі Гіндукуш уособлює це, майже ніколи не виростаючи понад півтора метра. Таким чином, його можна вирощувати в приміщенні, за умови, що кілька рослин розташовані на відстані одна від одної, щоб сорти марихуани мали широкі бічні гілки. Вирощування у відкритому ґрунті, як правило, утруднене, тому що місцевий клімат цього сорту сильно варіюється. Однак, як зазначалося, деякі різновиди Гіндукуша були стабілізовані за допомогою незначного схрещування, тому деякі фенотипи можуть добре рости на відкритому повітрі.

  Гровери можуть захотіти обрізати низькорозташовані гілки (які пізніше можна використовувати для вирощування клонів), щоб забезпечити легку циркуляцію повітря. Гровери також повинні обрізати широке віяло листя, щоб світло проникало у вузли цвітіння вгору і вниз по довжині рослини. При вирощуванні у приміщенні Гіндукуш цвіте від 7 до 10 тижнів. Якщо вирощувати на свіжому повітрі, рослини зазвичай готові до збирання врожаю наприкінці жовтня. Гіндукуш може приносити до 300 грамів на квадратний метр і досягати вмісту ТГК до 20%. Заготівля Гіндукуша - унікальне заняття як для новачка, так і для знавця канабісу. Його ароматні шишки, створені внаслідок незліченних поколінь природного відбору, пропонують можливість долучитися до ботанічної та культурної історії. Потужний нокаутуючий кайф цього сорту може привнести новий вид поваги до природи - або, принаймні, розуміння того, чому люди селекційно розводили цю рослину століттями. Справжній нічний дим, Гіндукуш добре підходить для поодинокого використання або для невеликих дружніх зустрічей.

  Опис сорту
  Врожай (indoor/outdoor): 150/300 г/м2
  Зміст ТГК: 20%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Indica/Sativa
  Цвітіння: 50-65 дней
  Висота (indoor/outdoor): 80-120 см
  Збір врожаю: 70-75 Дней
  Генетика Hindu Kush x Lowryder#2
  Ефект:

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  Нові надходження

  Wedding Cheesecake FF Fem

  Wedding Cheesecake FF Fem

  468 грн 520 грн

  Tropicana Cookies FF Fem

  Tropicana Cookies FF Fem

  468 грн 520 грн

  Purple Lemonade FF Fem

  Purple Lemonade FF Fem

  468 грн 520 грн

  Orange Sherbet FF Fem

  Orange Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  GG4 Sherbet FF Fem

  GG4 Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  Telegram Telegram Viber Viber WhatsApp WhatsApp Facebook Messenger Messenger Signal Signal