Black D.O.G. Fem

 • Humboldt Seeds
 • Опис сорту

  Врожай (indoor/outdoor): 400-500 г/м2
  Зміст ТГК: 16-21%
  Зміст КБД: неизвестно
  Тип сорту: Индика/Гибрид
  Цвітіння: 48-55 дней
  Висота (indoor/outdoor): 200 см
  Збір врожаю: Сентябрь - Октябрь
  Генетика Blackberry Kush x Emerald Headband
  Ефект:
  Black D.O.G. Fem

   0 відгуків

  • Модель: 0050
  • Нет в наличии

  Купити насіння

  • Цена: 1120 грн

  Опис сорту Black DOG.

  Не плутайте з легендарною травою Black Dog Tavern в Martha Vineyard, Массачусетс. Black DOG - це гібрид із важкою індикою, який походить із родючого округу Гумбольдт у Каліфорнії. Створення компанії Humboldt Seed Organization, Black D.O.G. є поєднанням Emerald Headband і ароматного Blackberry Kush. Він пропонує складний смаковий профіль поряд із ґрунтовним закам'яненням для тіла. Безперечно, сорт коноплі Black DOG. найкраще підходить для спокійного вечірнього використання. має рівні ТГК від 16 до 21%.

  Квітки Black D.O.G. виростають від середнього до великого розміру, злипаються, утворюючи видовжені, майже циліндричні форми. Ці шишки мають зовні гібридну внутрішню структуру з щільним центром, характерним для різновидів Індики, але з довгим перистим листям, що має більше сативного характеру. Самі листя мають яскравий відтінок весняної зелені і опоясані високою концентрацією фігурних помаранчевих маточок. Напівпрозорі білі трихоми завершують ці квіти, що пояснює їхню психоактивність і робить їх дуже липкими на дотик.

  При правильному затвердінні Black D.O.G. видає переважно дерев'яний землистий аромат з нотками свіжої сосни. Глибокіший запах може вловити деякі фруктові акценти, що ховаються під ним. Тим часом, подрібнення цих шишок дає глибокий мускусний запах, який віддає шану корінням цього сорту куш. Коли він згоряє у трубі чи стику, сорт Black DOG. горить гладким освіжаючим димом, який зазвичай легко вдихнути. На видиху цей дим змішує аромати цитрусових та сосни.

  Як і багато інших сортів з переважанням індики, Black D.O.G. може бути крипер, якому потрібно кілька хвилин, перш ніж його ефекти стануть очевидними. Отже, нетерплячим споживачам рекомендується почекати близько 15 хвилин, як збільшувати дозу. Зрештою, кайф приходить із відчуттям узгодженого тиску навколо скронь та нижньої частини чола (так званий ефект «пов'язки на голову», на честь якого названо родовий сорт Emerald Headband). У міру того, як курці звикають до цих дивних відчуттів, вони можуть усвідомлювати деякі зміни у пізнанні та сенсорному сприйнятті. Може здатися, що ідеї набувають нової інтенсивності або можуть рухатися швидше, ніж зазвичай. У той же час споживачі можуть бути схильні до незначних візуальних чи слухових спотворень і можуть відчувати дивні явища, такі як відчуття уповільнення часу. Ті, хто так схильний, можуть просунути ці трипові властивості ще далі за допомогою примхливого освітлення чи атмосферної музики.

  У міру того як цей ефект виснажується, фізичні ефекти "Чорного Пса" спочатку незначні, але можуть перерости у важку ношу для тіла. Кінцівки та повіки можуть бути обтяжені однаково, і будь-яка тривала фізична активність може вимагати більше зусиль, ніж зазвичай. Хоча початкове психічне зростання Black D.O.G. може зберігатися, курці можуть втратити частину своєї колишньої енергії та мотивації. Таким чином, пізня фаза цього сорту марихуани найкраще підходить для того, щоб розслабитися з друзями-однодумцями, одночасно займаючись пасивними заняттями, такими як перегляд фільмів або перекушування. Через свою в основному похмуру, седативну атмосферу Black D.O.G. рекомендується для вживання у нічний час.

  Розслаблюючі та втілені ефекти сорту Black DOG також можуть мати ряд переваг для пацієнтів з медичною коноплею. Його церебральний початок може привернути увагу людей із синдромом дефіциту уваги. Крім того, його постійна ейфорія може полегшити симптоми стресу, депресії та занепокоєння. Говорячи фізично, Black D.O.G. може бути бальзамом від усіх видів болю, як тимчасового, так і хронічного. Відчуття тиску, схоже на головну пов'язку, може бути особливо добрим способом полегшити внутрішньоочний біль, пов'язаний з такими захворюваннями очей, як глаукома. У справді розслаблених умовах Black D.O.G. може навіть протидіяти безсонню, заколисуючи курців міцним сном. Оскільки це пов'язано з підвищеним ризиком параної та дезорієнтації, Black D.O.G. слід приймати з обережністю та помірно пацієнтами з низькою толерантністю до ТГК.

  На щастя для домашніх гроверів, Humboldt Seed Organization зробила насіння Black D.O.G. доступні на продаж в Інтернеті. Після отримання його можна вирощувати як у приміщенні, так і на відкритому повітрі у напіввологому середземноморському кліматі. Рослини можуть бути напрочуд високими, досягаючи максимуму близько 3х метрів при вирощуванні на відкритому повітрі; кімнатним садівникам, можливо, доведеться час від часу обрізати квіти, щоб підтримувати потрібну висоту. Чорний пес зацвітає протягом дуже коротких 7-8 тижнів при вирощуванні у приміщенні та готові до збирання врожаю на відкритому повітрі наприкінці вересня – на початку жовтня. Гровери можуть розраховувати на врожай квітів вище за середній.

  Глибоко розслаблюючий кайф Black D.O.G. - Відмінний спосіб розслабитися після напруженого робочого дня. Його так само приємно смакувати на самоті, як і коли вони діляться з друзями.

  Опис сорту
  Врожай (indoor/outdoor): 400-500 г/м2
  Зміст ТГК: 16-21%
  Зміст КБД: неизвестно
  Тип сорту: Индика/Гибрид
  Цвітіння: 48-55 дней
  Висота (indoor/outdoor): 200 см
  Збір врожаю: Сентябрь - Октябрь
  Генетика Blackberry Kush x Emerald Headband
  Ефект:

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  Нові надходження

  Wedding Cheesecake FF Fem

  Wedding Cheesecake FF Fem

  468 грн 520 грн

  Tropicana Cookies FF Fem

  Tropicana Cookies FF Fem

  468 грн 520 грн

  Purple Lemonade FF Fem

  Purple Lemonade FF Fem

  468 грн 520 грн

  Orange Sherbet FF Fem

  Orange Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  GG4 Sherbet FF Fem

  GG4 Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  Telegram Telegram Viber Viber WhatsApp WhatsApp Facebook Messenger Messenger Signal Signal