Blueberry Cheese Fem

 • Barneys Farm
 • Опис сорту

  Врожай (indoor/outdoor): 500/650 г/м2
  Зміст ТГК: 15-20%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Indica(80%) / Sativa(20%)
  Цвітіння: 60-65 дней
  Висота (indoor/outdoor): 90-130 см
  Збір врожаю: Сентябрь-Октябрь
  Генетика Original Cheese x Blueberry
  Ефект:

   0 відгуків

  • Модель: 0506
  • Нет в наличии

  Купити насіння

  • Цена: 490 грн

  Опис сорту конопель Blueberry Cheese

  Blueberry Cheese - це класичний гібрид з переважанням Індіки, що володіє запахом, що запам'ятовується, і збалансованим смаком. Його відмінна назва більше пов'язана з його генетичним походженням, гібридом популярного сорту Blueberry та британського сорту коноплі Cheese, ніж з його напрочуд фруктовим смаком. Чорничний сир досягає своєї ефективності за середнього складу ТГК від 15% до 20%. Селекціонеру Big Buddha Seeds, який удосконалив фенотип батьківського сорту марихуани Cheese, приписують виведення ринку каннабісу одного сорту Blueberry Cheese. Підприємства Barney's Farm і Royal Queen Seeds, що базуються в Нідерландах, також виробляють і продають насіння конопель різних сортів чорничного сиру. Незвичайні шишки Blueberry Cheese великі та мають дуже щільну структуру шишок. Щільно прилегле листя від світло-зеленого до середньо-зеленого кольору з волосками мідного кольору (які насправді є маточками, що збирають пилок).

  Це дуже смолистий сорт, і квітки відповідно покриті липкими білими тріхомами. У свіжому вигляді шишки Blueberry Cheese важко розламати вручну і, зазвичай, вимагають використання гриндера. Цей сорт марихуани має привабливість у вигляді гострого аромату, шишки мають фруктовий, ягідний запах, успадкований від батьківського сорту Blueberry. Завершує цю насолоду гостра нотка сиру, яку деякі порівнюють із мускусом або навіть із тухлими овочами. Коли шишки згоряють, дим стає густим і розширює легені і може викликати серйозний кашель у курця, який досить сильний удар. Як тільки курці подолають цю гостроту, що викликає сльози і лоскоту, вони помітять на видиху повністю фруктовий присмак чорниці, в якому відсутня сирна нотка.

  Однак цей сорт марихуани може залишати затхлий післясмак, схожий на кашу, що зберігається в роті ще довго після видиху диму. Кайф від цього сорту може наростати повільно - без початкового запаморочливого поштовху, який асоціюється з багатьма сортами церебральної сативи, ця Індіка поступово викличе почуття фізичного розслаблення і змінить спосіб мислення, що може застати курців зненацька. Ця м'яка атмосфера Індікі відмінно підходить для заспокоєння та зняття стресу, але вона не обов'язково призведе до виведення з ладу та змусить лягти на кушетку – хоча такий варіант можливий з більшими дозами. Фізичні ефекти Blueberry Cheese роблять його добрим засобом полегшення незначних болів, а також засобом проти безсоння. Що стосується Сатіви, Blueberry Cheese викликає легку ейфорію, яка не залишає користувачів у пастці мозкового циклу рекурсивного мислення.

  Таким чином, це відмінний варіант для лікування тривоги, депресії та навіть деяких симптомів, пов'язаних з посттравматичним стресовим розладом. Його ясний та зосереджений кайф також корисний для людей із синдромом дефіциту уваги. Чорничний сир також може бути сильним стимулятором апетиту, добре це чи погано. Менш бажані ефекти можуть включати запаморочення та деяку параною, якщо Blueberry Cheese використовується в досить високих дозах. Цей сорт конопель є оптимальним для насолоди з раннього вечора до ночі, як спосіб розслабитися після робочого дня або як частування після вечері. Чорничний сир відносно простий у вирощуванні сорт канабісу. Насіння конопель можна придбати у вищезгаданих селекціонерів на нашому сайті. Перспективні бридери можуть отримати здорові клони зрілих рослин для вирощування «клонів». Цей сорт можна вирощувати на відкритому повітрі, але, як і для більшості сортів каннабісу, потрібне постійне джерело сонячного світла та постійна температура від 22 до 24 градусів за Цельсієм. Вирощування в приміщенні може бути більш привабливим варіантом, тому що рослини мають характерну густу форму Індікі з сильними гілками горизонтальними. Blueberry Cheese має високе співвідношення листя до шишок, а це означає, що гровери повинні обрізати широке віяло листя, яке росте на верхівці рослини, щоб світло досягало вузлів цвітіння на нижніх гілках.

  Цей сорт конопель цвіте протягом 8-10 тижнів у приміщенні та готовий до збирання врожаю до кінця вересня при вирощуванні на відкритому повітрі. Це дуже врожайний сорт, з великими шишками, що згруповані навколо термінальної коли, а також бічних гілок. Гровери можуть розраховувати від 500 до 600 г на квадратний метр рослини. Як уже зазначалося, Blueberry Cheese також відомий своїм гострим смаком, тому, якщо обачність є першочерговим завданням, гровери повинні ізолювати вуличні рослини та вкладати засоби у заходи контролю запаху для кімнатних рослин, такі як вугільні фільтри. Чорничний сир, більш поширений на Західному узбережжі, ніж в інших регіонах США, - це приємно збалансований сорт, який має однаково сильний вплив на тіло і розум. Він добре підходить для безглуздого відпочинку після роботи чи вихідних, а також для завдань чи доручень, які потрібно виконувати протягом дня. Почуття підйому робить його популярним варіантом для громадських зустрічей. З такими якостями, щоб рекомендувати його, Blueberry Cheese навряд чи буде настільки ж суперечливим, як його молочний аналог. Однак не дайте себе обдурити – це один сорт канабісу, запах якого навряд чи залишиться непоміченим.

  Опис сорту
  Врожай (indoor/outdoor): 500/650 г/м2
  Зміст ТГК: 15-20%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Indica(80%) / Sativa(20%)
  Цвітіння: 60-65 дней
  Висота (indoor/outdoor): 90-130 см
  Збір врожаю: Сентябрь-Октябрь
  Генетика Original Cheese x Blueberry
  Ефект:

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  Нові надходження

  Wedding Cheesecake FF Fem

  Wedding Cheesecake FF Fem

  468 грн 520 грн

  Tropicana Cookies FF Fem

  Tropicana Cookies FF Fem

  468 грн 520 грн

  Purple Lemonade FF Fem

  Purple Lemonade FF Fem

  468 грн 520 грн

  Orange Sherbet FF Fem

  Orange Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  GG4 Sherbet FF Fem

  GG4 Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  Telegram Telegram Viber Viber WhatsApp WhatsApp Facebook Messenger Messenger Signal Signal