Chemdawg Fem

 • Humboldt Seeds
 • Опис сорту

  Врожай (indoor/outdoor): 400-600 г/м2
  Зміст ТГК: 24%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Индика/Гибрид
  Цвітіння: 65-70 дней
  Висота (indoor/outdoor): 300 см
  Збір врожаю: Октябрь
  Генетика Unknown Indica x Indica
  Ефект:
  Chemdawg Fem

   0 відгуків

  • Модель: 0053
  • Нет в наличии

  Купити насіння

  • Цена: 1440 грн

  Опис сорту Chemdawg

  Chemdawg – це легендарний сорт марихуани з невизначеною генетичною історією. Хоча вважається, що американські селекціонери схрестили його від тайських та непальських старомісних сортів сативи, багато хто претендує на створення цього сорту. Історії походження Chemdawg включають одну розповідь про складний обмін насінням марихуани між товаришами з вирощування на концерті Grateful Dead та іншу розповідь про походження сорту від сорту марихуани Colorado під назвою Dog Bud (названого так через його здатність змушувати курця перевертатися, як собака). Хоч би яким був його початок, Chemdawg став основним продуктом на ринку канабісу в США завдяки своєму унікальному смаку та оптимістичному, енергійному смаку.

  Він також використовувався для схрещування кількох популярних та успішних сортів. Зміст THC у Chemdawg становить від 15% до 24%. У Chemdawg бутони середнього розміру, які трохи відрізняються від шишок гібридної чи чистої лінії індики. У квітів довге і загострене, а не схоже на попкорн, листя має відносно пухке і тонке листя. Весняне зелене листя покрите липкими білими трихомами, що надають бутонам сріблясто-білого вигляду. Через поєднання пухкої структури та смолистої текстури бутони Chemdawg особливо важко розколоти вручну - користувачам, які готують квіти для стиків або трубок, буде легше використовувати подрібнювач. Липкі квіти пронизані червоними або помаранчевими маточками.

  Chemdawg має запах, що нагадує дизельне паливо (яке, на думку багатьох, є джерелом хімікату в його назві). Гострі квіти також випромінюють запах землістого мускусу та сосни. Якщо квіти правильно виліковані, цей сорт має м'який дим, який має кислий смак та при вдиханні. На видиху дим Chemdawg видає характерний дизельний смак із аміачним присмаком, який вражає верхню частину неба. Кайф Chemdawg вражає швидко, іноді навіть до того, як користувачі встигають оцінити його характерний дизельний аромат. Курці можуть відчувати загострення почуттів та підвищену поінформованість про своє оточення. Цей дезорієнтуючий високий рівень голови стає більш продуктивним, церебральним та інтроспективним у правильній установці та обстановці.

  Chemdawg може дозволити собі жваву розмову. Його здатність посилювати сенсорні відчуття робить його особливо корисним для творчої діяльності. Багато користувачів повідомляють про відчутне почуття фізичного розслаблення - хоч і не про щось близьке до дивану - що призводить до деяких припущень, що Chemdawg також має деяку індику у своїй генетиці. Сильний церебральний ефект Chemdawg зробив його цінним засобом для лікування деяких симптомів, пов'язаних зі стресом, тривогою та навіть посттравматичним стресовим розладом. Деякі шанувальники цього сорту конопель також описують полегшення від хронічного болю та мігрені. Через свою силу і розумову спрямованість Chemdawg може викликати маніакальне, рекурсивне мислення, яке може призвести до параної.

  Таким чином, навіть користувачам із високою толерантністю до THC рекомендується відповідно зменшити споживання. Chemdawg – сорт, вирощування якого краще підходить для досвідченіших гроверів. Якийсь час його можна було вирощувати як клон тільки якщо вирізка була отримана від зрілої рослини; Однак зараз багато насіннєвих компаній продають фасоване насіння коноплі Chemdawg. Його частіше вирощують у приміщенні, ніж на відкритому повітрі, тому що він вимагає хорошого догляду, щоб протистояти цвілі та цвілі. Вирощування в приміщенні потребує певної пильності - типові для сативи рослини часто виростають більш ніж на 1,5 метра у висоту, і тому квіткарі повинні згинати та обрізати їх на ранній стадії вегетації, щоб тримати їх на прийнятній висоті. Рослини цвітуть протягом 9-10 тижнів при вирощуванні в приміщенні і зазвичай дають дуже високий урожай: гровери можуть очікувати від 65 до 75 грамів, або від 2,3 до 2,6 унції на квадратний метр рослини. Такі високі врожаї на відносно високих рослинах можуть призвести до того, що гілки провисатимуть під вагою квітів.

  Садівники повинні використовувати високі опори, такі як дерев'яні дюбелі, щоб рослини залишалися вертикальними на стадії цвітіння. Нарешті, через проникливість Chemdawg будь-які виробники, стурбовані секретністю або обачністю, повинні вкладати кошти в заходи боротьби з запахом у приміщенні, такі як вугільні повітряні фільтри або витяжні вентилятори. Ефективність Chemdawg зробила його цінним сортом для схрещування. Його нащадки включають фенотип Chemdawg 91, а також надзвичайно популярні гібриди Sour Diesel та OG Kush. Він з більшою ймовірністю змусить користувачів не спати, ніж приспати, якщо вживати його вночі, він має майже приголомшливу гостроту і дає енергію і стимулює думки. Chemdawg може бути чудовим вибором для виконання завдань, а також для більш святкових обставин, оскільки він змушує голови гудіти та розмовляти.

  Опис сорту
  Врожай (indoor/outdoor): 400-600 г/м2
  Зміст ТГК: 24%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Индика/Гибрид
  Цвітіння: 65-70 дней
  Висота (indoor/outdoor): 300 см
  Збір врожаю: Октябрь
  Генетика Unknown Indica x Indica
  Ефект:

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  Нові надходження

  Wedding Cheesecake FF Fem

  Wedding Cheesecake FF Fem

  468 грн 520 грн

  Tropicana Cookies FF Fem

  Tropicana Cookies FF Fem

  468 грн 520 грн

  Purple Lemonade FF Fem

  Purple Lemonade FF Fem

  468 грн 520 грн

  Orange Sherbet FF Fem

  Orange Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  GG4 Sherbet FF Fem

  GG4 Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  Telegram Telegram Viber Viber WhatsApp WhatsApp Facebook Messenger Messenger Signal Signal