Daiquiri Lime Auto Fem

 • Бридеры Испании
 • Опис сорту

  Врожай (indoor/outdoor): 400/650 г/м2
  Зміст ТГК: 18-24%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Sativa
  Цвітіння: 70–77 дней
  Висота (indoor/outdoor): 120-170 см
  Збір врожаю: 115 Дней
  Генетика Californian Orange x Sour Diesel
  Ефект:
  Daiquiri Lime Auto Fem

   1 відгуків

  • Модель: 802
  • Нет в наличии

  Купити насіння

  • Цена: 270 грн

  Опис сорту конопель Daiquiri Lime (Auto)

  Auto Daiquiri Lime – результат кількох американо-європейських генетичних експериментів для отримання дуже потужного, продуктивного гібридного сорту – батьківськими сортами марихуани є Sour Diesel Original та каліфорнійського апельсина Auto California Orange, ще один відмінний сорт, відомий своїм інтенсивним фруктовим ароматом. Auto Daiquiri Lime росте швидко і дає видатну розгалужену, широку структуру для автоматичного сорту конопель – цвітіння не залежить від фотоперіоду (готовий урожай приблизно через 11 тижнів після проростання). При вирощуванні в приміщенні Daiquiri виробляє дуже широкі гіллясті гілки, які швидко займають простір у приміщенні - його структура не передбачає великої кількості рослин сильно зменшеного простору. Для вирощування у відкритому ґрунті Auto Daiquiri Lime виробляє широкі високі гілки, з енергійними та міцними бічними гілками, швидке зростання та цвітіння, до більш ніж 1,5 метрів у висоту та 150 грам шишок на кущ – супер продуктивність для сорту Ruderalis (краще біологічному вирощуванні).

  Вплив Auto Daiquiri Lime сильний, миттєвий і тривалий, в основному церебральний і стимулюючий, ідеально підходить для відпочинку/артистичної компанії або приємного проведення часу з друзями - хороший варіант для стимулювання творчого потенціалу.

  Daiquiri Lime Auto

  Daiquiri Lime Auto
  Фото гровера "MadRoot"

  Як і його батьки, він має сильний аромат, в якому поєднуються сильні фруктові, цитрусові, солодкі ноти з помітними дизельними відтінками - складне чарівне злиття смаків. Як голландський сорт марихуани, ви можете бути впевнені, що цей сорт не піде на компроміс з потенцією. Як і будь-який чудовий сорт з Нідерландів, цей сорт конопель дає великі шишки з товстим шаром тріхома. Хоча для цвітіння потрібно трохи більше часу, Auto Daiquiri Lime напевно варте того, щоб почекати; розмір та якість урожаю викличуть у вас бажання якнайшвидше повернути його до свого саду. В основі Auto Daiquiri Lime лежить унікальний фенотип каліфорнійського апельсина з різким цитрусовим смаком лайма, який був гібридизований з елітним фотоперіодичним смолистим живцем USA Sour Diesel. В результаті було створено фемінізований автозапашний сорт конопель, який поєднує в собі звичайну чудову генетику з надзвичайно багатим і привабливим фруктово-дизельним ароматом та свіжим кислуватим смаком. Вона готова до збирання врожаю через 11 тижнів після проростання і віддає перевагу легкому поживному режиму. Цей сорт марихуани підходить для тих, хто шукає урожай XXL у стилі США зі швидким зростанням. Великий, швидкий і легкий, досить простий для фермера-початківця. Оригінальна американська генетика найвищої якості з фруктово-кислим смаком та сильним кайфом. Auto Daiquiri Lime - сильний, підбадьорливий кайф, в той час як більшість сортів канабісу дають такий приголомшливий кайф, що ви просто хихикаєте, у сорту Daiquiri Lime кайф такий, що ви відчуваєте мотивацію та піднятий настрій. Як би дивно це не звучало, але цей фемінізований сорт конопель здатний подарувати вам відчуття щастя і позбавити стресу, але в той же час може допомогти в творчості, викликаючи у вас творче піднесення поряд з більш товариськими нахилами. Курцям-початківцям не варто лякатися цього сорту коноплі, тому що його кайф не дуже сильний. Освіжаючий і мотивуючий цитрусовий смак.

  Завдяки поєднанню солодкого, кислого, цитрусового та дизельного уподобань Auto Daiquiri Lime відправляє вас на американські гірки смаків. Кисло-солодкий смак вражає майже миттєво, за ним йдуть цитрусові нотки. Зрештою, цей сорт коноплі залишає в роті дизельне післясмак. Багатий та привабливий аромат стиглих фруктів.

  Сильний аромат цього автоквітучого сорту марихуани може видати його фруктово-цитрусовий смак. Auto Daiquiri Lime має два різні запахи, які походять від рослини як під час росту, так і під час розпускання шишок. Коли рослина росте, вона видає дизельний запах, а коли квітка розпускається, вона видає приємний фруктово-цитрусовий запах. Одного цього аромату достатньо, щоб вирушити у подорож.

  Цей автоматичний сорт конопель – втілення мрії для тих, хто шукає надвисокі врожаї, швидке зростання та стабільну генетику США. Сорт готовий до збирання врожаю до 90-го дня, але до 115-го дня врожай стає ще кращим. Переважний легкий поживний режим. Рекомендуються LST та Fimming. Рослина має велике листя, яке може порушити кількість сонячного світла, що отримується іншими паростками. При розпусканні шишок рослина покривається товстим шаром смоли. Оригінальна генетика США Auto Daiquiri Lime походить із неймовірно різноманітної лінії сортів марихуани. Батьки цього сорту нагородили Auto Daiquiri Lime багатим та апетитним смаком, підвищеним вмістом ТГК та врожайністю XXL розміру.

  Опис сорту
  Врожай (indoor/outdoor): 400/650 г/м2
  Зміст ТГК: 18-24%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Sativa
  Цвітіння: 70–77 дней
  Висота (indoor/outdoor): 120-170 см
  Збір врожаю: 115 Дней
  Генетика Californian Orange x Sour Diesel
  Ефект:

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  Нові надходження

  Wedding Cheesecake FF Fem

  Wedding Cheesecake FF Fem

  468 грн 520 грн

  Tropicana Cookies FF Fem

  Tropicana Cookies FF Fem

  468 грн 520 грн

  Purple Lemonade FF Fem

  Purple Lemonade FF Fem

  468 грн 520 грн

  Orange Sherbet FF Fem

  Orange Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  GG4 Sherbet FF Fem

  GG4 Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  Telegram Telegram Viber Viber WhatsApp WhatsApp Facebook Messenger Messenger Signal Signal