Exodus Cheese Auto Fem

 • Green House Seeds
 • Опис сорту

  Врожай (indoor/outdoor): 400/500 г/м2
  Зміст ТГК: 17%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Sativa(30%) / Indica(70%)
  Цвітіння: 62-70 дней
  Висота (indoor/outdoor): 80-90 см
  Збір врожаю: 92-100 дней
  Генетика Exodus Cheese x Ruderalis
  Ефект:
  Exodus Cheese Auto Fem

   0 відгуків

  • Модель: 0700
  • В наявності

  Купити насіння

  • Цена: 900 грн

  Опис сорту Exodus Cheese (Auto)

  Exodus Cheese – також відомий як U.K. Cheese – це оригінальний гібрид загадкового походження. Вважається, що він походить від британських заводчиків Exodus і може бути окремим фенотипом Skunk #1. Збалансовані ефекти та унікальний гострий смак сиру роблять його привабливим вибором для розслаблюючого відпочинку. При помірному вмісті ТГК від 10% до 18% Exodus Cheese пропонує приємний, м'який смак. Exodus Cheese має великі пухнасті бутони, які утворюють подовжену, приблизно циліндричну форму. Пухкі, схожі на сативу листя квітів відходять від чашок по спіралі. Після висихання це листя зазвичай має темний відтінок лісового зеленого кольору і переплетені помаранчевими і коричневими маточками. Нарешті, ці бутони покриває відносно рідкісний шар липких тріхом.

  Цей сорт відомий своїм гострим запахом - він випромінює сильно гострий і злегка солодкуватий запах, що нагадує витриманий блакитний сир. Руйнування бутонів дає більш вологі землісті нотки. Ці контрастні аромати створюють сильний кислуватий смак, який деякі користувачі описують як неприємний. Після видиху в роті може залишатись різкий присмак. Ті, хто вживає в їжу в громадських місцях, повинні пам'ятати, що сорт коноплі Exodus Cheese може бути дуже їдким, який може нести запах; будь-хто, хто зацікавлений у збереженні конфіденційності, повинен вжити необхідних запобіжних заходів.

  Exodus Cheese має швидкодіючий ейфоричний ефект, який спочатку схиляється до сативної частини спектру. Спочатку напруга проявляється легким поколюванням навколо очей та скронь. Крім того, курці можуть відчути зміну сприйняття, тому що певні зовнішні подразники набувають нової інтенсивності або розмірів. У міру того, як вони пристосовуються до цих фізичних відчуттів, гровери повідомляють про підвищення настрою, який не обов'язково супроводжується сильним церебральним фокусуванням. Замість того щоб зосередитися на будь-яких поточних завданнях або ідеях, що накопичилися, розуми споживачів мають тенденцію ставати безладними і відкритими для навіювання. Це робить Exodus Cheese чудовим способом пожвавити повсякденні справи або доручення. У соціальному середовищі напруга може відкрити шлях для стимулюючих розмов з друзями-однодумцями. Зрештою, ці щасливі, плавні почуття переростають у кайф тіла, який починається з поколювання, коли хвилі розслаблення починаються біля основи шиї і поширюються вниз серцевиною і кінцівками. Коли користувачі почуваються розслабленими.

  Exodus Cheese також може мати кілька переваг для пацієнтів із марихуаною. Психологічно це може забезпечити тимчасове полегшення симптомів легкого чи помірного стресу та депресії. Кажуть, що фізичні ефекти Exodus Cheese знімають біль, чи то тимчасовий, спричинений травмою, чи хронічний, спричинений серйозними захворюваннями, такими як вовчак. Багато хто також повідомляє про полегшення повсякденних подразнень, таких як нетравлення шлунка або повторювані головні болі. Оскільки його психічні ефекти туманніші, ніж інтенсивні та церебральні, сир Exodus може бути хорошим варіантом для пацієнтів, які схильні до паніки або мають низьку толерантність до ТГК.

  Насіння коноплі Exodus Cheese можна придбати у кількох інтернет-магазинах. Крім того, домашні гровери можуть брати обрізки зрілих, здорових рослин цього сорту марихуани, щоб виростити генетично ідентичні клони. Помірно складне зростання, його можна вирощувати всередині, маючи достатньо місця для сильного бічного розгалуження. Для більш високих гілок можуть бути потрібні опори, щоб вони не провисали. Період цвітіння триває вісім тижнів у приміщенні, а вуличні гровери будуть раді збиранню врожаю наприкінці вересня. Навіть під час вегетативної стадії, що передує цвітінню, сорт може бути дуже пахким, що ускладнює завдання без використання вугільних фільтрів, що блокують запах.

  Опис сорту
  Врожай (indoor/outdoor): 400/500 г/м2
  Зміст ТГК: 17%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Sativa(30%) / Indica(70%)
  Цвітіння: 62-70 дней
  Висота (indoor/outdoor): 80-90 см
  Збір врожаю: 92-100 дней
  Генетика Exodus Cheese x Ruderalis
  Ефект:

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  Нові надходження

  Wedding Cheesecake FF Fem

  Wedding Cheesecake FF Fem

  468 грн 520 грн

  Tropicana Cookies FF Fem

  Tropicana Cookies FF Fem

  468 грн 520 грн

  Purple Lemonade FF Fem

  Purple Lemonade FF Fem

  468 грн 520 грн

  Orange Sherbet FF Fem

  Orange Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  GG4 Sherbet FF Fem

  GG4 Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  Telegram Telegram Viber Viber WhatsApp WhatsApp Facebook Messenger Messenger Signal Signal