Somango Fem

 • Бридеры Польши
 • Опис сорту

  Врожай (indoor/outdoor): 400/600 г/м2
  Зміст ТГК: 16–21%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Indica
  Цвітіння: 63 дня
  Висота (indoor/outdoor): 100–120 см
  Збір врожаю: Сентябрь-Октябрь
  Генетика Big Skunk Korean x Jack Herer
  Ефект:
  Somango Fem

   0 відгуків

  • Модель: 0156
  • Нет в наличии

  Купити насіння

  • Цена: 90 грн

  Опис сорту марихуани Somango

  Somango - фруктовий гібрид з індика-домінантою з виразними нотами манго та ягід. Soma Seeds, творці Lavender та Rock Bud, взяли на себе відповідальність за цей тропічний сорт. Це щось середнє між трьома абсолютно різними сортами: корейським Big Skunk, Super Skunk і улюбленим багаторічним гібридом Jack Herer. З напрочуд енергійним і розумово сфокусованим ефектом, Somango напевно сподобається любителям індики та сативи. Зміст ТГК у цьому сорті конопель вимірювався від 12 до 23%; деякі фенотипи також розводять для помірного рівня CBD. Somango виділяється великими квітками лопаткової форми, що звужуються від широкої основи біля стебла до загостреного кінчика. Шишки також мають сатіоподібну структуру, виглядають пухкими і пухнастими, листя легко відриваються від їх центральних стебел. Саме листя оливкового кольору і пронизане яскравими помаранчевими маточками. Часто фенотипи Somango також містять смуги темно-синього та фіолетового кольорів на своїх кольорах.

  Ці кольори з'являються, коли пігменти, звані антоціаніни, перемішуються холодною погодою зі зростанням рослин; процес у принципі схожий зміну листя восени. Ковдра з напівпрозорих білих трихом покриває ці й без того барвисті квіти, надаючи їм високий блиск і роблячи їх дуже липкими на дотик. Somango вибухає з тропічним ароматом, який змішує свіжий апельсин із трохи трав'яною, гострою ноткою - цей профіль смаку буде дуже знайомий відданим шанувальникам Jack Herer. Багато споживачів також відчувають смак манго у цих суцвіттях. Сирий запах тане під цими яскравими запахами та посилюється, коли нирки розтріскуються чи ламаються. Somango горить напрочуд різким димом, який може викликати напади кашлю. Примітно, що Somango не має помітних смаків і ароматів винограду; це пов'язано з тим, що пігменти, які визначають його пурпурове забарвлення, не надають відповідного впливу на його смак. Кайф від цього сорту повільно повзе, виявляючись лише за кілька хвилин після того, як курці смакують його смак. Початкові ефекти виявляються як відчуття тяжкості в руках та ногах, а також легкий тиск навколо очей та скронь. Ці фізичні відчуття незабаром супроводжуються сплеском розумової стимуляції, але, на щастя, через тяжкість тіла цього зачатку, що поширюється, запобігається придушення церебральних ефектів. Маючи розслаблене тіло і вільний розум, курець може бути більш сприйнятливим до творчої енергії і готовий до легкого мозкового штурму. З іншого боку, Somango має достатньо сативного потенціалу, щоб дозволити зосередитися на складних аналітичних завданнях. У менш продуктивних умовах цей сорт може сприяти розмовам та кумедним вібраціям серед друзів-однодумців. Поєднання розумових та фізичних впливів Somango також робить його ефективним афродизіаком.

  Різні ефекти Somango також можуть бути корисними для багатьох пацієнтів з медичної точки зору. Декілька споживачів повідомляють про швидке та ефективне полегшення болю, як тимчасового, так і хронічного. Тим часом, протизапальні властивості сорту можуть пом'якшувати незначні подразнення, такі як нудота та головний біль. З психологічної точки зору властивості Somango, що підвищують настрій, можуть тимчасово покращити симптоми стресу, депресії та тривоги. У досить високих дозах цей сорт може навіть перетворити безсоння на глибокий, спокійний сон. Оскільки малоймовірно, що це призведе до інтенсивних патернів рекурсивного мислення, Somango є добрим вибором для пацієнтів, схильних до паніки або мають низьку толерантність до ТГК.

  На щастя, купити насіння Somango можна у кількох інтернет-магазинах. Отриманий сорт можна вирощувати в приміщенні або поза ним, хоча для успішного вирощування на відкритому повітрі потрібен напіввологий клімат з денними температурами від 70 до 80 градусів за Фаренгейтом. Рослини, як правило, мають від 1-1,5 метра високої, і, якщо їх виростити в закритому приміщенні, може знадобитися, щоб садівники провели деяке раннє навчання та обрізання. Крім того, виробники, які бажають виростити фіолетові відтінки Somango, повинні піддавати свої посіви впливу холодних (але не морозних) нічних температур наприкінці вегетаційної стадії. Somango цвіте протягом 9-10 тижнів при вирощуванні у приміщенні та готова до збирання наприкінці жовтня при вирощуванні на відкритому повітрі. Гладкі, різноманітні ефекти Somango роблять його відмінним вибором для використання у будь-який час дня та як супровід практично до будь-якої діяльності. Його унікально тропічний аромат може бути великим соціальним активом.

  Опис сорту
  Врожай (indoor/outdoor): 400/600 г/м2
  Зміст ТГК: 16–21%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Indica
  Цвітіння: 63 дня
  Висота (indoor/outdoor): 100–120 см
  Збір врожаю: Сентябрь-Октябрь
  Генетика Big Skunk Korean x Jack Herer
  Ефект:

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  Нові надходження

  Wedding Cheesecake FF Fem

  Wedding Cheesecake FF Fem

  468 грн 520 грн

  Tropicana Cookies FF Fem

  Tropicana Cookies FF Fem

  468 грн 520 грн

  Purple Lemonade FF Fem

  Purple Lemonade FF Fem

  468 грн 520 грн

  Orange Sherbet FF Fem

  Orange Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  GG4 Sherbet FF Fem

  GG4 Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  Telegram Telegram Viber Viber WhatsApp WhatsApp Facebook Messenger Messenger Signal Signal