Wedding Glue Auto Fem

 • Fast Buds
 • Опис сорту

  Врожай (indoor/outdoor): 450/550 г/м2
  Зміст ТГК: 26%
  Зміст КБД: 0,10-1%
  Тип сорту: Indica(60%) / Sativa(40%)
  Цвітіння: 70-80 дней
  Висота (indoor/outdoor): 70-120 см
  Збір врожаю: 100 днів
  Генетика Wedding Glue Auto
  Ефект:

   0 відгуків

  • Модель: 8111
  • В наявності

  Купити насіння

  • 468 грн

   520 грн

  Опис сорту конопель Wedding Glue (Auto)

  Один з наших вражаючих представників - Auto Wedding Glue від Fast Buds, стабільний автоколір з невибагливим характером та приголомшливими якостями. Цей сорт є гармонічним гібридом з домінуванням індики, що володіє невибагливістю і високою врожайністю. Якщо ви шукаєте насіння сортів конопель, які легко вирощувати, то Wedding Glue Auto - чудовий вибір.

  Цей сорт має неймовірно короткий життєвий цикл всього 63-70 днів, і за цей час він досягає висоти до 120 см і вражає вас урожаєм до 550 г/м2. Але величина не все, адже Wedding Glue Auto також має приголомшливий вміст ТГК - цілих 26%. Це забезпечує сильний ефект, а його бутони, вкриті густими смолистими трихомами, виглядають немов вони вкриті апетитною кремово-білою глазур'ю.

  Шишки Wedding Glue Auto - це справжній витвір мистецтва. Вони щільні та компактні, а товсте покриття трихомами робить їх зовнішній вигляд молочно-білим та загадковим. Але коли ви поринете в деталі, ви виявите чудові суцвіття світло-зеленого кольору з темними відтінками. Вам також трапляться кілька тонких помаранчевих волосків, що надають шишкам особливий шарм. Як тільки ви відкриєте бутони, вас огорне унікальний аромат, що починається з ванільних ноток і розкриває всі свої аромати.

  А ефект від Auto Wedding Glue не залишить вас байдужим. Незважаючи на переважання індики, цей сорт пропонує збалансований ефект, що починається з церебрального хаю, що мотивує та надихає. Він допоможе вам зосередитися та розкрити свої творчі здібності. Згодом ефект стане більш тілесним, забезпечуючи глибоке розслаблення та умиротворення. Це ідеальний сорт для людей, які прагнуть балансу та гармонії.

  Доросла рослина Wedding Glue Auto вражає своєю пишністю. Супервиробник, здатний дати до 550 г/м2 урожаю лише за 9-10 тижнів. Воно розвиває основну колу, що досягає висоти 120 см, і оточене довгими бічними гілками, що створюють компактний вигляд. Густе листя, що починає пурпуріти, і щільні бутони розміром з м'яч для пінг-понг роблять цей сорт привабливим для екстракторів, що шукають якісні штами з унікальним терпеновим профілем і великою кількістю смоли.

  Ми також хочемо дати вам кілька корисних порад. Рекомендуємо застосовувати LST для досягнення кращого проникнення світла та отримання більш високих урожаїв. Забезпечте хорошу циркуляцію повітря між бутонами, щоб запобігти виникненню плісняви, хоча сорт сам по собі стійкий до несприятливих умов. Auto Wedding Glue ідеально підходить для гроверів-початківців, тому що він не вимагає особливого догляду, але не забувайте про якісні поживні речовини. Промивайте рослину перед збиранням урожаю, щоб покращити її аромат і досягти унікальних квітів.

  Аромат Wedding Glue Auto - це справжня симфонія солодощі та фруктових ноток з яскравим смаком ванільної глазурі, що змушує ваші рецептори реагувати. При кожному вдиху ви відчуєте приємне землисте тло, яке повільно зміниться гострішими і кислішими відтінками на видиху. Ванільно-солодкий смак супроводжуватиме вас протягом усього куріння.

  Auto Wedding Glue - це один із тих унікальних сортів, які не залишать байдужими ні початківців, ні досвідчених гроверів. У нашому каталозі ви знайдете тільки найкраще насіння коноплі та марихуани в Україні, а Wedding Glue Auto - це одне з них. Пориньте у світ цього сорту і насолоджуйтеся всіма його перевагами та дивовижними властивостями. Якщо ви хочете купити насіння марихуани, то Auto Wedding Glue від Fast Buds - відмінний вибір. Цей сорт має унікальні якості, які сподобаються як новачкам, так і досвідченим гроверам. Купуйте насіння та створюйте неповторний досвід вирощування цього приголомшливого сорту марихуани.

  Опис сорту
  Врожай (indoor/outdoor): 450/550 г/м2
  Зміст ТГК: 26%
  Зміст КБД: 0,10-1%
  Тип сорту: Indica(60%) / Sativa(40%)
  Цвітіння: 70-80 дней
  Висота (indoor/outdoor): 70-120 см
  Збір врожаю: 100 днів
  Генетика Wedding Glue Auto
  Ефект:

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  Нові надходження

  Wedding Cheesecake FF Fem

  Wedding Cheesecake FF Fem

  468 грн 520 грн

  Tropicana Cookies FF Fem

  Tropicana Cookies FF Fem

  468 грн 520 грн

  Purple Lemonade FF Fem

  Purple Lemonade FF Fem

  468 грн 520 грн

  Orange Sherbet FF Fem

  Orange Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  GG4 Sherbet FF Fem

  GG4 Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  Telegram Telegram Viber Viber WhatsApp WhatsApp Facebook Messenger Messenger Signal Signal