Blueberry Headband Fem

 • Humboldt Seeds
 • Опис сорту

  Врожай (indoor/outdoor): 25-60 г/м2
  Зміст ТГК: 19-23%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Индика/Гибрид
  Цвітіння: 65-70 дней
  Висота (indoor/outdoor): 300 см
  Збір врожаю: Октябрь
  Генетика Blueberry x 707 Headband
  Ефект:
  Blueberry Headband Fem

   0 відгуків

  • Модель: 0052
  • Нет в наличии

  Купити насіння

  • Цена: 768 грн

  Опис сорту конопель Blueberry Headband

  Blueberry Headband – це сорт марихуани, який використовує деякі популярні генетичні фактори, щоб запропонувати добре збалансований кайф. Розроблений плідними селекціонерами Emerald Triangle Seeds, творцями Emerald Jack і Cherry OG, цей сорт конопель має більш складну основу, ніж випливає з його назви - це не просто суміш Blueberry і Headband, а насправді помісь Blueberry, Emerald OG Kush, Cali Sour D та Bubba Kush. В результаті виходить шишка з сильним ароматом та серйозною привабливістю. Тестування каннабісу Analytical 360 визначив, що ефективність цього сорту марихуани становить від 12 до 18% і вище. Ефект пов'язки на голову, Blueberry Headband вражає великими і багатими на шишками трихоми. Ці товсті квіти тримаються разом у щільній структурі Індіки із щільно упакованим листям.

  Саме листя яскравого жовто-зеленого кольору і пронизане жовтими або помаранчевими маточками. Напівпрозорі янтарні трихоми покривають внутрішню та зовнішню поверхні цих щільних шишок, що пояснює психоактивністю сорту, а також його медовий блиск. При правильному консервуванні чорниці цього сорту мають яскраво виражений терпкий фруктовий аромат. При найближчому розгляді відчувається легкий смак цитрусових. Тим часом подрібнення або розкриття липких шишок марихуани дає деревні нотки сосни. При згорянні Blueberry Headband горить гладким, приємним димом на смак. Кажуть, що на видиху цей дим має смак поєднання сосни та лимона, на відміну від деяких домашніх засобів для чищення зі штучним запахом. Зрештою, курці повинні враховувати, що цей сорт може бути особливо їдким; тим, хто хоче зберегти конфіденційність, слід вжити необхідних запобіжних заходів.

  Кайф від Blueberry Headband швидко завойовує популярність, дивуючи курців відчуттям звуження навколо очей та скронь («пов'язка на голову» у її назві може насправді відсилати до цього відчуття, а не до головної пов'язки). Споживачі можуть виявити сплеск розумової енергії, хоча фізичне розслаблення сорту утримує цей мозковий удар від надмірної стимуляції. Ранні стадії кайфу можуть бути відзначені зміненим сприйняттям, наприклад, візуальним спотворенням або дивним відчуттям уповільнення часу - атмосферна музика або фільми можуть бути хорошим способом посилити цей психоделічний край. Коли курці звикають до атмосфери Blueberry Headband, вони відчувають глибоке почуття фізичного та психічного спокою. Це почуття рівноваги може стати чудовим способом розважитися, наприклад, відправитися в похід або відпочити на пляжі.

  Це також може бути ефективним помічником у виконанні аналітичних завдань або більш творчої роботи. У міру зростання толерантності чи збільшення дозування розслаблюючий Blueberry Headband перетворюється на седативний ефект. Вважається, що кайф буде особливо тривалим навіть для ветеранів каннабісу. Цей сорт коноплі - хороший варіант для пробудження, для насолоди вдень або рано ввечері; він може залишити у курців нервову систему, якщо вжити його перед сном. Ефект Blueberry Headband також може мати кілька переваг для пацієнтів із медичною метою. Його здатність викликати розумову концентрацію при одночасному підтриманні фізичного розслаблення може бути благом для людей із синдромом дефіциту уваги. Він також може полегшити біль, тимчасовий, спричинений травмою, або хронічний, спричинений такими станами, як фіброміалгія або артрит.

  Тим часом протизапальна дія може полегшити повсякденні подразнення, такі як головний біль і нудота. Нарешті, Blueberry Headband може тимчасово послабити симптоми стресу та депресії, допомагаючи постраждалим проводити час більш свідомо та оперативно. Пацієнтам, які схильні до паніки або мають низьку толерантність до ТГК, слід приймати його з обережністю через злегка церебральний початок цього сорту марихуани. Смарагдовий трикутник зробив насіння коноплі Blueberry Headband доступним для продажу в Інтернеті; споживачі повинні знати, деякі інші селекціонери створили менш складні гібриди, також звані Blueberry Headband. Сорт можна вирощувати у приміщенні або на відкритому повітрі, хоча для вирощування на відкритому повітрі потрібен напіввологий середземноморський клімат. Ті, хто вирощують у приміщенні, мають підтримувати керовану висоту рослин за рахунок обрізки на ранній стадії вегетації. Blueberry Headband цвіте протягом 8-9 тижнів при вирощуванні у приміщенні. Нарешті, так само, як це їдкий дим, він може бути дуже їдким - гровери, які хочуть зберегти конфіденційність своєї роботи в приміщенні, повинні інвестувати в заходи боротьби з запахом, такі як вугільні повітряні фільтри або витяжні вентилятори.

  Опис сорту
  Врожай (indoor/outdoor): 25-60 г/м2
  Зміст ТГК: 19-23%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Индика/Гибрид
  Цвітіння: 65-70 дней
  Висота (indoor/outdoor): 300 см
  Збір врожаю: Октябрь
  Генетика Blueberry x 707 Headband
  Ефект:

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  Нові надходження

  Wedding Cheesecake FF Fem

  Wedding Cheesecake FF Fem

  468 грн 520 грн

  Tropicana Cookies FF Fem

  Tropicana Cookies FF Fem

  468 грн 520 грн

  Purple Lemonade FF Fem

  Purple Lemonade FF Fem

  468 грн 520 грн

  Orange Sherbet FF Fem

  Orange Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  GG4 Sherbet FF Fem

  GG4 Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  Telegram Telegram Viber Viber WhatsApp WhatsApp Facebook Messenger Messenger Signal Signal