Big Bud Auto Fem

 • Бридеры Испании
 • Опис сорту

  Врожай (indoor/outdoor): 480/560 г/м2
  Зміст ТГК: 18%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Индика/Сатива
  Цвітіння: 60-70 дней
  Висота (indoor/outdoor): 50/100 см
  Збір врожаю: Сентябрь
  Генетика OG Kush x Ruderalis
  Ефект:
  Big Bud Auto Fem

   1 відгуків

  • Модель: 0075
  • Нет в наличии

  Купити насіння

  • Цена: 60 грн

  Опис сорту марихуани Big Bud (Auto)

  Вдало названий Big Bud - це гібрид переважно Індікі, який може похвалитися величезними липкими шишками та потужним високим тілом. За словами дистриб'ютора насіння конопель, Big Bud виник у США у 1980-х роках як можлива суміш перших основних сортів Афгана, Haze і Northern Lights і швидко поширився тодішнім підпільним ринком. Під час війни з наркотиками, ініційованої Річардом Ніксоном і підтримуваною Рональдом Рейганом, безстрашні шанувальники Big Bud перевезли цей сорт конопель у безпечний притулок каннабісу в Нідерландах, де його вирощували і генетично стабілізували. На щастя, Big Bud вижив і знову став популярним у США.

  Сорт посів перше місце у категорії «Переважно Indica» на другому в історії High Times Cannabis Cup у 1989 році. Склад THC у сорті Big Bud варіюється приблизно від 15% до 20%. Проліковані шишки величезні за будь-якими мірками порівняння - великі шишки дуже смолисті і прилипають великими шматками, навіть коли вони упаковані в невеликій кількості для продажу. Весняні зелені шишки мають менше маточок, ніж у середньому, але містять велику кількість сріблясто-білих тріхом, через які шишки виглядають майже вологими. Через велику кількість трихом ці шишки коноплі дуже липкі, і їх незмінно важко розламати вручну. Запах шишок такий же сміливий, з переважно сирим і землістим ароматом, що перемежується деякою фруктовістю. Батьківський сорт марихуани Haze також надає деяку трав'яну пряність. Примітно, що Big Bud має генетичний профіль, схожий на популярний гібрид Джека Херера - обоє мають батьків у сім'ях Haze та Skunk, - але Big Bud має більш виноградний смак порівняно з цитрусовими Jack Herer.

  Дим від Auto Big Bud м'який, як у Індіки, і наприкінці має стійкий солодкий смак. Auto Big Bud має архетипову високу індику з дуже товстим тілом. Курці рідко повідомляють про психічну стимуляцію, натомість описуючи дезорієнтуюче відчуття туману. Великі великі шишки можуть викликати деякі психоделічні симптоми, такі як візуальні спотворення і трипове уповільнення часу. Цей лінивий кайф, який часто опускає вас на диван, ідеально підходить для пасивних занять, таких як перегляд фільмів або прослуховування улюбленої музики. Почуття розслаблення, яке походить від Auto Big Bud, також має деякі медичні переваги. Він може полегшити біль та хронічні больові стани, такі як артрит або фіброміалгія. Його наркотичні властивості також, очевидно, корисні для тих, хто бореться зі сном – Auto Big Bud може викликати глибокий та тривалий сон, який наступного ранку може навіть зробити користувачів слабкими та дезорієнтованими.

  Auto Big Bud не рекомендується для активного денного використання або завдань, що вимагають певного ступеня концентрації, через дурманний ефект, що викликається ним. Це може бути соціальним у більш стриманому інтимному контексті, і їм легко насолоджуватися самотужки.

  Auto Big Bud цвіте досить швидко, врожайність середньо-висока. Рослини можуть пропонувати до 560 г на м2. Через розмір кольорів Auto Big Bud процес затвердіння, який зазвичай займає близько тижня в умовах контрольованої температури та вологості, займає 10 днів або довше; шишки сохнуть, коли вони сухі на дотик, але не стають ламкими. Цей сорт канабісу є свідченням важливості майстерного садівництва - без піклування та уваги майстрів-гроверів канабісу Auto Big Bud міг бути втрачений або розбавлений. Хоча це не найкращий вибір перед тим, як вирушити до міста, Auto Big Bud відмінно підходить для фізичного приголомшення та психологічного заспокоєння у спокійних та комфортних умовах.

  Опис сорту
  Врожай (indoor/outdoor): 480/560 г/м2
  Зміст ТГК: 18%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Индика/Сатива
  Цвітіння: 60-70 дней
  Висота (indoor/outdoor): 50/100 см
  Збір врожаю: Сентябрь
  Генетика OG Kush x Ruderalis
  Ефект:

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  Нові надходження

  Wedding Cheesecake FF Fem

  Wedding Cheesecake FF Fem

  468 грн 520 грн

  Tropicana Cookies FF Fem

  Tropicana Cookies FF Fem

  468 грн 520 грн

  Purple Lemonade FF Fem

  Purple Lemonade FF Fem

  468 грн 520 грн

  Orange Sherbet FF Fem

  Orange Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  GG4 Sherbet FF Fem

  GG4 Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  Telegram Telegram Viber Viber WhatsApp WhatsApp Facebook Messenger Messenger Signal Signal