OG Kush Fem

 • Бридеры Испании
 • Опис сорту

  Врожай (indoor/outdoor): 500/600 г/м2
  Зміст ТГК: 22%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Sativa(20%) / Indica(80%)
  Цвітіння: 55-65 дней
  Висота (indoor/outdoor): 80-140 см
  Збір врожаю: Сентябрь-Октябрь
  Генетика ChemDawg x Thai Lemon x Pakistani Kush
  Ефект: Расслабляющй
  OG Kush Fem

   0 відгуків

  • Модель: 0129
  • Нет в наличии

  Купити насіння

  • Цена: 130 грн

  Опис сорту марихуани OG Kush

  OG Kush – легендарний сорт коноплі, якою має визнання у всьому світі. Незважаючи на популярність, його точне походження залишається загадкою. Деякі стверджують, що це щось середнє між основним продуктом Chemdawg та витривалим Hindu Kush. Також можливо, що OG Kush з'явився з недокументованого насіннєвого мішка як явний фенотип будь-якої іншої існуючої родини. Значення його імені також заперечується - "OG" почергово позначається як "оригінальний гангстер", позначаючи його статус як будівельний блок старої школи; "Вирощений океан" у зв'язку з його походженням уздовж узбережжя Каліфорнії; і навіть "OverGrown.com", нині неіснуючий веб-сайт, який служив ресурсом для незліченних виробників канабісу. Однією річчю, яка не підлягає обговоренню, є потенціал OG Kush – його зміст ТГК між 20% та 25%.

  У OG Kush середні та великі, схожі на самородки, нирки, що мають щільну, схожу на індику структуру. Листя жовтувато-зелене, хоча деякі фенотипи можуть мати сліди пурпурового кольору; останній колір – результат того, що антоціанові пігменти активуються холодною погодою. Нирки вкриті трихомами, які надають їм сріблясто-білого вигляду і роблять їх дуже липкими на дотик. При правильному догляді за рослинами шишки набувають землистого, затхлого запаху, який підкреслюється деякою цитрусовою яскравістю: загалом складається враження хмелевого крафтового пива.

  Все починається з раптової появи головного болю, який може змусити користувачів відчувати себе більш зосередженими на навколишній обстановці; звуки та кольори можуть здаватися посиленими. Ця зміна почуттів може незабаром поступитися місцем загальному підйому настрою, що прогресує до ейфорії. Збільшення фокусу не так церебрально, як у чистішої сативи – курці не страждатимуть від дезорієнтуючого почуття та швидкої розумової асоціації. Поєднання розумової стимуляції та покращення настрою робить це унікальним соціальним продуктом, придатним для вечірок та жвавих розмов.

  Це також відмінний спосіб покращити діяльність, пов'язану з тілом та розумом, наприклад, відеоігри, фізичні вправи і навіть секс. OG Kush має медичне застосування як засіб для тимчасового зняття тривоги та депресії, допомагаючи користувачам жити на даний момент. Почуття зосередженості також може бути корисним для тих, хто страждає на дефіцит уваги. Деякі повідомляють про полегшення головного болю та мігрені з цим сортом. Як і в багатьох сортах сативи, OG Kush може змусити користувачів почуватися параноїком при високих дозах. Насіння конопель OG Kush можна вирощувати у приміщенні або на відкритому повітрі. Вирощування на відкритому повітрі потребує постійної температури близько 24 градусів за Цельсієм. Вирощування в приміщенні має тенденцію бути більш зручним для багатьох, оскільки рослини зазвичай короткі і густі, зріст від 60 до 100 см. Обрізання широкого листя рослини, яке росте у верхній частині - може допомогти світлу і повітрю досягти квітучих вузлів на нижніх гілках. Рослини квітки OG Kush протягом 9 тижнів при вирощуванні у приміщенні; Виробники можуть розраховувати на середній урожай близько 500-600 гр/м2.

  Різкість цього сорту також означає, що ті, хто хоче ізолювати запахи свого простору, що вирощується, повинні інвестувати в такі заходи, як вугільні повітряні фільтри або витяжні вентилятори. OG Kush через його легкий збуджуючий і бадьорий ефект найкраще підходить для денного або раннього вечора. Його позитивним максимумом можна насолоджуватися у святкових соціальних умовах або поодинці, для виконання будь-яких завдань. Він також має генетичну стабільність, щоб підтримувати свою популярність - OG Kush був будівельним матеріалом, що дає успішні гібриди, такі як Bubba Kush, а також пропонував деякі явні фенотипи, які стали популярним індивідом, такими як Tahoe OG і Alpha OG.

  Опис сорту
  Врожай (indoor/outdoor): 500/600 г/м2
  Зміст ТГК: 22%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Sativa(20%) / Indica(80%)
  Цвітіння: 55-65 дней
  Висота (indoor/outdoor): 80-140 см
  Збір врожаю: Сентябрь-Октябрь
  Генетика ChemDawg x Thai Lemon x Pakistani Kush
  Ефект: Расслабляющй

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  Нові надходження

  Wedding Cheesecake FF Fem

  Wedding Cheesecake FF Fem

  468 грн 520 грн

  Tropicana Cookies FF Fem

  Tropicana Cookies FF Fem

  468 грн 520 грн

  Purple Lemonade FF Fem

  Purple Lemonade FF Fem

  468 грн 520 грн

  Orange Sherbet FF Fem

  Orange Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  GG4 Sherbet FF Fem

  GG4 Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  Telegram Telegram Viber Viber WhatsApp WhatsApp Facebook Messenger Messenger Signal Signal