Sour Diesel Fem

 • Бридеры Украины
 • Опис сорту

  Врожай (indoor/outdoor): 650/800 г/м2
  Зміст ТГК: 22%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Sativa(70%) / Indica(30%)
  Цвітіння: 65-70 дней
  Висота (indoor/outdoor): 70-120 см
  Збір врожаю: Октябрь
  Генетика Original Diesel x DNL
  Ефект:
  Sour Diesel Fem

   0 відгуків

  • Модель: 0142
  • Нет в наличии

  Купити насіння

  • Цена: 50 грн

  Опис сорту марихуани Sour Diesel

  Sour Diesel, що іноді скорочено позначається як Sour D, є надзвичайно популярним сортом, що відрізняється паливоподібним хімічним запахом його квітів. Він має переважно сативну голову з невеликим фізичним розслабленням, що робить його популярним серед відпочиваючих та медичних користувачів. Це потужний сорт із вмістом ТГК, який було виміряно на рівні від 20% до 25%. Оскільки чорний ринок каннабісу 1980-х та 90-х років функціонував без будь-якої довготривалої документації, точне походження Sour Diesel невідоме. Хоча остаточної угоди про його початкову генетичну структуру немає, популярність Sour Diesel зробила його предметом численних спекуляцій. Дехто вважає, що справжній Sour Diesel був отриманий як особливий фенотип оригінального сорту, названого просто Diesel.

  Інші кажуть, що це був фенотип Chemdawg, який більш схилявся до сативи, ніж до індики. Треті стверджують, що це було схрещування Chemdawg та Northern Lights, або, можливо, Chemdawg, Northern Lights та Skunk #1. У Sour Diesel є круглі, нирки середнього розміру з листям, яке здається жовтувато-зеленим. Червоні волоски, звані маточки, структури, які збирають пилок з чоловічих рослин, контрастують із щільно упакованим листям. При правильному поводженні квіти стають дещо липкими, але смолистість трихом не так виражена, як у White Widow. Тим не менш, при розпусканні бруньок виявляються трихоми, що покривають нутрощі густих квітів. Нирки мають сильний запах, який, як випливає з назви цього сорту, дуже схожий на бензин. Запах має деякі відтінки апельсина. Розрив або розмелювання бутонів посилює цей аромат і додає компоненти мускусу та соснового соку. Sour Diesel має свідомо різкий їдкий дим, який може викликати кашель у користувачів. Дим має кислий і неприємний смак; на видиху, майже аміачний запах дизеля пекучий смак і може затриматися надовго. Курцям рекомендується бути обережними і розуміти, що це сорт, запах якого може поширюватися на досить велику відстань. Ефект від Sour Diesel швидко з'являється у користувачів у вигляді теплого та приємного запаморочення. Підвищення настрою також може бути помітним. Хоча Sour Diesel стимулює синаптичну активність у головному мозку, характер почуттів більш просторовий, ніж інтенсивно церебральний. Користувачі можуть почуватися балакучими, якщо оточені іншими, або до певної міри інтроспективні, якщо насолоджуються одним тільки напругою. Тим не менш, тяжкість тіла, що призводить до диван, зустрічається рідко. Відчуття ейфорії, яке супроводжує цю різноманітність, може бути корисним при лікуванні деяких симптомів легкого стресу, тривоги чи депресії. Його схильність до асоціативного мислення може спричинити трохи творчого натхнення. Шанувальники сорту також описують полегшення болю.

  Поєднання психічного та соматичного впливу Sour Diesel може також зробити його потужним афродизіаком у певних ситуаціях. Як і в багатьох сильних сативах, змінений психічний стан, викликаний "Sour Diesel", для деяких може виявитися переважним, що призводить до параноїдального, рекурсивного мислення або відчуття. Не впевнені користувачі повинні відповідним чином скоригувати споживання. Sour Diesel має середню тривалість дії, яка триває від 2 до 3 години. Насіння Sour Diesel упаковане та доступне для продажу від кількох роздрібних продавців банків насіння. Виробники також можуть вирощувати рослини у вигляді клонів, беручи живці, взяті з повністю вирощених рослин того самого сорту. Sour Diesel можна вирощувати в приміщенні або на відкритому повітрі, хоча для вирощування на відкритому повітрі потрібен напіввологий, середземноморський клімат з денною температурою від 72 до 80 градусів за Фаренгейтом.

  Рослини більш характерні для сативи, ніж індика, з високим, тонким зовнішнім виглядом і великими просторами між квітучими суцвіттями. Рослини можуть зрости до 120 см заввишки, причому їх зростання експоненційно збільшується на етапі цвітіння. Для тих, хто вирощує у приміщенні, згинання та обрізання гілок на ранній стадії вегетації може допомогти рослині пристосовуватися до обмеженого вертикального простору. Цвітіння відбувається протягом 10 тижнів при вирощуванні у приміщенні та приблизно на початку листопада при вирощуванні на відкритому повітрі. Він має помірно високу врожайність: виробники можуть очікувати від 42 до 56 грамів (або від 1,5 до 2 унцій) на квадратний фут рослини.

  Опис сорту
  Врожай (indoor/outdoor): 650/800 г/м2
  Зміст ТГК: 22%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Sativa(70%) / Indica(30%)
  Цвітіння: 65-70 дней
  Висота (indoor/outdoor): 70-120 см
  Збір врожаю: Октябрь
  Генетика Original Diesel x DNL
  Ефект:

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  Нові надходження

  Wedding Cheesecake FF Fem

  Wedding Cheesecake FF Fem

  468 грн 520 грн

  Tropicana Cookies FF Fem

  Tropicana Cookies FF Fem

  468 грн 520 грн

  Purple Lemonade FF Fem

  Purple Lemonade FF Fem

  468 грн 520 грн

  Orange Sherbet FF Fem

  Orange Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  GG4 Sherbet FF Fem

  GG4 Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  Telegram Telegram Viber Viber WhatsApp WhatsApp Facebook Messenger Messenger Signal Signal