Amnesia Haze Fem

 • Бридеры Польши
 • Опис сорту

  Врожай (indoor/outdoor): 600/1500 г/м2
  Зміст ТГК: 15-20%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Sativa
  Цвітіння: 84–91 дней
  Висота (indoor/outdoor): 120–150 см
  Збір врожаю: Октябрь
  Генетика Afghani Hawaiian x Laos x Jamaica
  Ефект:
  Amnesia Haze Fem

   0 відгуків

  • Модель: 0158
  • Нет в наличии

  Купити насіння

  • Цена: 90 грн

  Опис сорту марихуани Amnesia Haze

  У Amnesia Haze є назва, що вводить в оману: гібрид з сативою-домінантою, який, незважаючи на свій потенціал, не залишить у вас почуття порушення пам'яті. Amnesia Haze, що складається з схрещених штапельних сортів Haze і декількох різних світових сортів, включаючи тайський, гавайський і афганський, може фактично надихати, а не пригнічувати. , що базується в Амстердамі компанія, відповідальна за творчі гатунки, такі як Lavender. Сорт є улюбленим за його піднімаючий настрій та його багатий смак. Вона посіла 1-е місце в загальному заліку в Кубку конопель 2004 року і стала найкращою сативою в Кубку конопель 2012 року. Вміст ТГК в Amnesia Haze становить від 20 до 25%. Залежно від того, як вони вирощені, шишки матимуть зеленувато-жовтий відтінок. Тканини іржавого кольору, призначені для того, щоб квіти збирали пилок з інших чоловічих рослин канабісу, виділяються на тлі листя.

  Фенотипи Amnesia Haze можуть змінюватись, при цьому в одних переважають більш каламутно-білі трихоми, ніж в інших; психоактивна потенція також може змінюватись у цих випадках. Унікальний розмір нирок сорту поєднується з унікальним ароматом та смаком. Шишки відразу ж є лимонним присмаком, який пом'якшується якоюсь землістістю, також помітні деревні ноти, особливо кедрові. При розпусканні бутонів випромінюється слабкий пряний аромат, який може бути нагадуванням любителям інших сортів у родині Haze. Незважаючи на все це багатство, при вдиханні плавний дим. Смак як відразу, так і при видиху знову типовий для сортів Haze з пряним і цитрусовим ароматом.

  Amnesia Haze має багато чудових якостей, які відзначають як сорти індики, так і сативи, хоча користувачі можуть отримати більш вдумливий (або навіть надмірно продуманий) кінець цього спектру. Пік піднімається майже відразу, викликаючи церебральне мислення та раптове гостре усвідомлення оточення. У позитивній обстановці та психічному загостренні може призвести до ейфоричного стану розуму. Користувачі можуть відчути покращення настрою, а також енергію для виконання завдань. Незважаючи на церебральний характер, Amnesia Haze також має достатньо індикового стрижня, щоб забезпечити розслаблення та споглядальність. Поєднання сильних розумових та фізичних впливів робить цей сорт хорошим вибором для занять, в яких беруть участь як розум, так і тіло, включаючи, крім іншого, фізичні вправи та секс. З медичної точки зору, почуття зосередженості Amnesia Haze може бути корисним для людей з порушеннями дефіциту уваги, яким важко зосередитися на конкретних завданнях. Це також може бути сильним стимулятором апетиту. З іншого боку, люди, схильні до тривоги, можуть відчувати деяку параною через схильність Amnesia Haze викликати почуття божевільної гонки розуму; як такі, новачки канабісу можуть захотіти стримати початкову дозу цього сорту. Сильний максимум цього сорту має тенденцію тривати довше, ніж у середньому.

  Amnesia Haze, що вирощується на відкритому повітрі, вимагає переважно жаркого клімату з постійною температурою від 72 до 80 градусів за Фаренгейтом. Однак його можна легко вирощувати в приміщенні, так як рослини більш типові для сортів індики - гілки ростуть горизонтальніше, ніж вертикально, з густим ростом, який зазвичай не перевищує 3 або 4 фути. Виробники повинні обрізати широке віяло листя на верхівці рослини, щоб повітря і світло досягли квітучих суцвіть на нижніх гілках. Для дозрівання Amnesia Haze потрібно багато часу: рослини цвітуть протягом 10-12 тижнів, що робить цей сорт жорстким для комерційних виробників, щоб вирощувати його з метою отримання прибутку. Таким чином, цей сорт може бути важко знайти на роздрібному ринку канабісу. Особисті виробники можуть вирощувати рослини Amnesia Haze з насіння або обрізки, взятої для виробництва клонів. Дуже тривалий час цвітіння винагороджує виробників трихом по 60 г або 2 унції на квадратний фут рослини.

  Незважаючи на свою відносну рідкість, Amnesia Haze є найпопулярнішим сортом у районах, де відкрито вирощується канабіс. Його рівний, добре збалансований високий рівень є універсальним як для легкого, так і для більш важкого використання. Зокрема, він може залишати користувачів балакучими, що робить його добрим доповненням до соціальних ситуацій. Крім того, Amnesia Haze є добрим вибором для зосередження на роботі в ізольованих умовах. Його високий заряд енергії, швидше за все, зробить вас сконцентрованішим, ніж сонним, тому курити незадовго до сну не рекомендується. Натомість, високий і приємний земний смак Amnesia Haze – це те, що потрібно для того, щоб провести холодний день у приміщенні.

  Опис сорту
  Врожай (indoor/outdoor): 600/1500 г/м2
  Зміст ТГК: 15-20%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Sativa
  Цвітіння: 84–91 дней
  Висота (indoor/outdoor): 120–150 см
  Збір врожаю: Октябрь
  Генетика Afghani Hawaiian x Laos x Jamaica
  Ефект:

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  Нові надходження

  Wedding Cheesecake FF Fem

  Wedding Cheesecake FF Fem

  468 грн 520 грн

  Tropicana Cookies FF Fem

  Tropicana Cookies FF Fem

  468 грн 520 грн

  Purple Lemonade FF Fem

  Purple Lemonade FF Fem

  468 грн 520 грн

  Orange Sherbet FF Fem

  Orange Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  GG4 Sherbet FF Fem

  GG4 Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  Telegram Telegram Viber Viber WhatsApp WhatsApp Facebook Messenger Messenger Signal Signal