Blue Dream Fem

 • Humboldt Seeds
 • Опис сорту

  Врожай (indoor/outdoor): 400-600 г/м2
  Зміст ТГК: 19%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Сатива/Гибрид
  Цвітіння: 65-75 дней
  Висота (indoor/outdoor): 300-400 см
  Збір врожаю: Октябрь
  Генетика Blueberry x Super Silver Haze
  Ефект:
  Blue Dream Fem

   0 відгуків

  • Модель: 0057
  • Нет в наличии

  Купити насіння

  • Цена: 350 грн

  Опис сорту Blue Dream

  Blue Dream (також відомий як Azure Haze), що є потужним генетичним схрещуванням коли-небудь популярних класичних сортів Blueberry і Haze, є сортом з невеликим переважанням сативи, оповитий таємницею. Він не тільки мрійливий через його зоряний аромат і галасливий мозковий кайф, але й тому, що його історія по суті стерта з книг, і багато хто вважає, що його походження має бути мрією. Вперше він зробив собі ім'я в медичному співтоваристві, хоча ніхто не знав, хто його створив і звідки він взявся, окрім більшості припущень, що він народився у Санта-Крус, Каліфорнія. Кінець кінцем, сорт марихуани привернув увагу легендарного бридера DJ Short, котрий працював завзято щоб дати нам версію сорту що ми маємо сьогодні.

  Завдяки відносно високому діапазону ТГК, який становить у середньому 17% і 24%, ця мрійлива квітка має більше ніж просто гарний зовнішній вигляд і смак. Рівні CBD і CBN досягають 2% і 1% відповідно, що робить цей сорт зоряним препаратом для лікування багатьох захворювань. Чудові аромати чорниці та цукру зберігаються надовго і залишаються в повітрі та мовою ще довго після того, як зникне дим. Шишки довгі та густі, з темно-синіми відтінками, бурштиновими та синіми волосками та безліччю молочно-білих тріхом.

  Кайф від Blue Dream - це все найкращі частини його походження, акуратно упаковані в красиво збалансовану упаковку з насиченим смаком. Він починається з мозкового нападу, який приносить із собою мотивацію та підвищену увагу, так що насолоджуйтесь цим у будь-якому завантаженому графіку. У міру того, як ви набираєте висоту, ви впадаєте в ультра-розслаблений стан, залишаючи вас затуманеним і спокійним. Це відчуття оніміння зробить вас безболісним і готовим до будь-якого завдання.

  Продовжуючи з безліччю ефектів, гроверам, які страждають від тривожних розладів, не рекомендується використовувати цей сорт конопель, оскільки він має тенденцію швидко випереджати вас і може порушити вже існуючі умови. Однак, оскільки він дуже потужний, він має надзвичайно корисні елементи для пацієнтів, які страждають на хронічну втому, депресію та відсутність апетиту. Оскільки за своєю суттю це стимулятор, він, безперечно, підніме настрій і змусить тіло рухатися. Він також рекомендується при легких випадках м'язових спазмів та болю, спричинених травмою або хворобою.

  Це легка рослина, яка змусить новачка або гровера-початківця співати від радості. Час цвітіння цього дорогоцінного каменю становить близько 10 тижнів для кімнатних систем або з кінця вересня до початку жовтня для вирощування у відкритому ґрунті. Урожайність висока - близько 600 грамів з рослини, і щоб ця дівчинка залишалася щасливою в приміщенні, ви захочете перенести її раніше, оскільки ці красуні можуть зрости вище п'яти футів.

  Не дозволяйте назві ввести вас в оману, думаючи, що це лінива, високо замкнена шафа. Blue Dream - це ідеальне поєднання його походження, що поєднує всі їхні найкращі якості та поєднує їх у щось справді унікальне.

  Опис сорту
  Врожай (indoor/outdoor): 400-600 г/м2
  Зміст ТГК: 19%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Сатива/Гибрид
  Цвітіння: 65-75 дней
  Висота (indoor/outdoor): 300-400 см
  Збір врожаю: Октябрь
  Генетика Blueberry x Super Silver Haze
  Ефект:

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  Нові надходження

  Wedding Cheesecake FF Fem

  Wedding Cheesecake FF Fem

  468 грн 520 грн

  Tropicana Cookies FF Fem

  Tropicana Cookies FF Fem

  468 грн 520 грн

  Purple Lemonade FF Fem

  Purple Lemonade FF Fem

  468 грн 520 грн

  Orange Sherbet FF Fem

  Orange Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  GG4 Sherbet FF Fem

  GG4 Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  Telegram Telegram Viber Viber WhatsApp WhatsApp Facebook Messenger Messenger Signal Signal