Blueberry Fem

 • Бридеры Испании
 • Опис сорту

  Врожай (indoor/outdoor): 300/500 г/м2
  Зміст ТГК: 19%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: 80% Indica/20% Sativa
  Цвітіння: 56–70 дней
  Висота (indoor/outdoor): 90–150 см
  Збір врожаю: Сентябрь-Октябрь
  Генетика Blueberry
  Ефект:
  Blueberry Fem

   1 відгуків

  • Модель: 0210
  • Нет в наличии

  Купити насіння

  • Цена: 210 грн

  Опис сорту марихуани Blueberry

  Blueberry – це популярний індійський гібрид із сильною генетичною основою. Це тристороннє схрещування між батьком indica Afghani та батьками sativa Thai та Purple Thai. Blueberry була спочатку розроблена DJ Short в 1970-х або 80-х роках, таємничим, але плідним, якого охрестили "Willy Wonka of pot". Blueberry відрізняється безпомилковим запахом і смаком свіжих чорниць, які зробили її стійким фаворитом і користується популярністю по всій країні Вона завоювала найвищі оцінки в кубку каннабісу High Times 2000 року за кращу індику і найкращий сорт загалом від 15% до 24%. Ці останні кольори розвиваються через високі концентрації пігментів, званих антоціанінами, в генетиці цього сорту - оскільки рослини піддаються впливу нижчих, ніж у середньому, температур протягом вегетаційного періоду, ці пігменти активуються, викликаючи яскраві відтінки.

  Листя вкрите майже прозорими трихомами, які може бути важче побачити, ніж молочні або бурштинового кольору залози, що покривають аналогічні смолисті сорти. Тим не менш, шишки Blueberry дуже липкі, і їх може бути важко розбити вручну без використання подрібнювача. Привабливість цього сорту не обмежується тільки його привабливими відтінками - при правильній обробці квіти відразу випромінюють аромат свіжих чорниць. Цей солодкий і трохи терпкий запах має деяку подібність із запахом Purple Thai батьківського сорту. При розгортанні бутонів Blueberry виділяються складніші аромати спецій і мускусу, що нагадують афганські сорти. Дим напрочуд гладкий для індики і має солодкий чорничний смак на вдиху та видиху без затяжного фанку. Blueberry, що часто описується як сорт «одного удару та відмови від куріння», особливо сильна навіть для досвідчених ентузіастів канабісу. Користувачі швидко відчувають фізичну тяжкість, яке може дезорієнтувати в ситуаціях, що вимагають мобільності або координації. У розслабленій обстановці це фізичне відчуття може перерости в терапевтичний спокій, дозволяючи користувачам розслабитись після довгого дня чи тижня роботи. Генетика сативи дає деякі незначні розумові ефекти, але вони набувають форми ейфоричного підйому більше, ніж мозковий вдумливості; курці можуть почуватися балакучими або навіть хихикати. У досить високих дозах Blueberry залишить користувачів важкими та заблокованими – це не ідеальний сорт для продуктивності та краще підходить для спокійного вечірнього використання. З медичної точки зору, Blueberry має майже наркотичні властивості. Він корисний тим, у кого больові стани - короткочасний біль через травму або фізичне навантаження або тривалий хронічний біль, пов'язаний із хворобою або пошкодженням нерва. Це також може допомогти зняти деякі тривожні симптоми стресу, тривоги та ПТСР, створюючи фізичне розслаблення, досить сильне, щоб послабити пихатий, зайнятий розум.

  Зокрема, чорниця може викликати глибокий і тривалий сон і, отже, служити протиотруту від укоріненого безсоння. Побічні ефекти цього сорту включають типові сухість у роті та почервоніння очей. Його вага може також призвести до дезорієнтації. Як зазначалося, що її максимум триває довше, ніж середній. Blueberry можна вирощувати як клон, якщо вирізати її із зрілих та здорових рослин. Виробники також можуть купувати насіння. Творець DJ Short має законні права на «спадковий і батьківський племінний сорт і права на інтелектуальну власність», але природа ринку канабісу така, що DJ Short не може контролювати своє насіння після того, як воно було продано, а це означає, що конкуренти можуть вільно експериментувати з генетикою Blueberry і продавати своє власне насіння під тією ж назвою.

  Blueberry можна вирощувати у приміщенні або на відкритому повітрі, але для вирощування на відкритому повітрі потрібні такі обмежені умови, як помірна вологість та постійні денні температури від 72 до 80 градусів за Фаренгейтом. Рослини добре підходять для вирощування в приміщенні, так як вони стають короткими і густими - рідко перевищують 3,5 фути заввишки - з сильним бічним розгалуженням. Вони також мають дуже вигідне співвідношення листя та шишок, що означає, що вони вимагають мінімального обрізання. Виробники, які прагнуть зробити акцент лаванди в листі Blueberry, повинні штучно «шокувати» рослину шляхом введення низьких температур наприкінці вегетаційної стадії безпосередньо перед цвітінням. Тривалість цвітіння протягом 8-10 тижнів при вирощуванні в приміщенні та готова до збору в середині жовтня на відкритому повітрі. Коли дозріває, Blueberry має помірну чи високу врожайність, пропонуючи близько 1,5 унції на квадратний фут рослини. Ідеально підходить для спокійного нічного використання, Blueberry - відмінний вибір для тих, хто хоче розслабитись на самоті або з близькою групою знайомих друзів. Його поєднання фізичного розслаблення, що відновлює, з злегка туманною головою поєднується з видатними ароматами. Завидна генетика Blueberry використовувалася для схрещування популярних сортів, таких як Blue Dream та Blueberry Kush.

  Опис сорту
  Врожай (indoor/outdoor): 300/500 г/м2
  Зміст ТГК: 19%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: 80% Indica/20% Sativa
  Цвітіння: 56–70 дней
  Висота (indoor/outdoor): 90–150 см
  Збір врожаю: Сентябрь-Октябрь
  Генетика Blueberry
  Ефект:

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  Нові надходження

  Wedding Cheesecake FF Fem

  Wedding Cheesecake FF Fem

  468 грн 520 грн

  Tropicana Cookies FF Fem

  Tropicana Cookies FF Fem

  468 грн 520 грн

  Purple Lemonade FF Fem

  Purple Lemonade FF Fem

  468 грн 520 грн

  Orange Sherbet FF Fem

  Orange Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  GG4 Sherbet FF Fem

  GG4 Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  Telegram Telegram Viber Viber WhatsApp WhatsApp Facebook Messenger Messenger Signal Signal