Green Candy Fem

 • Bulk Seed Bank
 • Опис сорту

  Врожай (indoor/outdoor): 500/700 г/м2
  Зміст ТГК: 15–24%
  Зміст КБД: 0.2%
  Тип сорту: Indica (40%) / Sativa (60%)
  Цвітіння: 65-70 дней
  Висота (indoor/outdoor): 100-150 см
  Збір врожаю: Сентябрь-Октябрь
  Генетика Skunk #1 x Trainwreck
  Ефект:
  Green Candy Fem

   0 відгуків

  • Модель: 0906
  • В наявності

  Купити насіння

  • Цена: 580 грн

  Опис сорту марихуани Green Candy

  Green Candy - це гібрид із переважанням Сатіви, який ідеально підходить для початку активного насиченого дня. Хоча його початкові бридери невідомі, цей сорт марихуани вважається замісником Candy Kush і горезвісного сорту Green Crack. Green Candy - це сильнодіюча рослина навіть для досвідчених споживачів канабісу, яка добре підходить для різних денних занять. Його міцний аромат із ягідним відтінком є приємним доповненням до тривалого ефекту. Психоактивність THC цього сорту конопель становить від 15% до 24%. Green Candy виділяється вражаюче великими шишками, які мають майже пірамідальну форму, звужуючись від широкої основи до загостреного кінчика.

  Ці шишки конопель мають яскраво виражену структуру Сативи з відносно нещільно прилеглими шматочками листя; їх можна легко відірвати від центральних стебел. Це пухнасте листя яскраво-жовто-зеленого кольору і вкрите маточками кольору іржі. Нарешті, на цих квітках лежить покриття з бурштинових тріхом, що надають їм сяюче золоте сяйво. Коли вони належним чином проліковані, від шишок Green Candy виходить явно солодкий та фруктовий запах. Цей приємний аромат розбавлений сирими базовими нотами, запашними мускусом та вологою землею. Подрібнення або розбирання шишок дає гострий та різкий аромат, можливо, переданий від батьківського сорту Green Crack. При згорянні трави в трубці або концентрату, Green Candy виділяє гладкий дим, що легко заковтується. Цей дим залишає після себе присмак, у якому на видиху поєднуються ягідний і ягідний присмак.

  Як і слід очікувати від цієї рослини з переважанням Сатіви, кайф Green Candy діє швидко. Майже відразу шишка тисне на верхню частину обличчя і віскі, при цьому неприємний побічний ефект у вигляді червоних очей виникає відносно рано на піку. Ті, хто до куріння, можливо, був спокійним і розслабленим, можуть раптово відчути себе трохи нервовими, змушеними вставати та рухатися. Користувачі можуть виявитися абстрактними гучністю власного внутрішнього монологу, що раптово збільшилася. Ця уявна балаканина може вільно-асоціативно переходити від однієї думки до іншої. У деяких курців це посилення мозкового мислення може призвести до балакучості, особливо в присутності друзів-однодумців (або друзів у стані алкогольного сп'яніння). Деякий відсоток курців можуть вважати гонку розуму Green Candy переважною або дезорієнтуючою, і, можливо, знадобиться деякий час на самоті в самотній обстановці, щоб відновити сили.

  Однак при правильному наборі та налаштуванні ця уважна напруга може бути гарним способом впоратися з гіркою робочих завдань. Крім того, енергетичні ефекти Green Candy можуть бути корисними для покращення таких видів діяльності, як вправи, або, якщо настрій на відповідний секс. Цей сорт конопель має дуже мало фізичних ефектів, і лише кілька споживачів описують почуття легкого розслаблення. Green Candy - добрий варіант для пробудження, також підходить для післяобіднього вживання. Якщо його використати незадовго до сну, курці не зможуть заснути. Яскраві, пильні властивості Green Candy також можуть мати кілька переваг для пацієнтів з канабісом з медичною метою.

  Тривале почуття зосередженості цього сорту марихуани може бути благом для людей із синдромом дефіциту уваги. Цей сорт також може тимчасово підняти настрій тим, хто страждає від легкого чи помірного стресу та депресії. З фізіологічної точки зору, деякі протизапальні властивості можуть зменшити повсякденні подразнення, такі як головний біль та нудота. Оскільки його рекурсивний спосіб мислення може легко перетворитися на параною, Green Candy не рекомендується пацієнтам, які схильні до паніки або мають низьку толерантність до ТГК. Оскільки жоден селекціонер не виробляв Green Candy у промислових масштабах, оригінальне насіння конопель цього сорту недоступне для продажу в Інтернеті. Очікувані бридери повинні отримати клони здорових рослин цього сорту марихуани, щоб виростити генетично ідентичні клони. Цей сорт можна вирощувати як у приміщенні, так і на відкритому повітрі, хоча його генетика Сатіви може особливо добре розвиватися на відкритому повітрі у вологому середземноморському кліматі.

  Характер сативи Green Candy також передбачає, що його рослини можуть зрости дуже високими і, можливо, їх доведеться обрізати на ранній стадії вегетації, щоб вони могли поміститися в приміщенні. Смачний, потужний і невинно названий, ніж його батьківський сорт Green Crack, Green Candy - це те, що обов'язково потрібно спробувати любителям Матіви. Спробуйте взяти його з собою в похід, тому що його енергійні та експансивні властивості можуть бути особливо корисними на свіжому повітрі.

  Опис сорту
  Врожай (indoor/outdoor): 500/700 г/м2
  Зміст ТГК: 15–24%
  Зміст КБД: 0.2%
  Тип сорту: Indica (40%) / Sativa (60%)
  Цвітіння: 65-70 дней
  Висота (indoor/outdoor): 100-150 см
  Збір врожаю: Сентябрь-Октябрь
  Генетика Skunk #1 x Trainwreck
  Ефект:

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  Нові надходження

  Wedding Cheesecake FF Fem

  Wedding Cheesecake FF Fem

  468 грн 520 грн

  Tropicana Cookies FF Fem

  Tropicana Cookies FF Fem

  468 грн 520 грн

  Purple Lemonade FF Fem

  Purple Lemonade FF Fem

  468 грн 520 грн

  Orange Sherbet FF Fem

  Orange Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  GG4 Sherbet FF Fem

  GG4 Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  Telegram Telegram Viber Viber WhatsApp WhatsApp Facebook Messenger Messenger Signal Signal