Green Crack Fem

 • Humboldt Seeds
 • Опис сорту

  Врожай (indoor/outdoor): 400-600 г/м2
  Зміст ТГК: 18%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Сатива/Гибрид
  Цвітіння: 60-65 дней
  Висота (indoor/outdoor): 100-300 см
  Збір врожаю: Октябрь
  Генетика 1989 SSSC Skunk #1 x Isolated Afghani Cut
  Ефект:
  Green Crack Fem

   0 відгуків

  • Модель: 0055
  • Нет в наличии

  Купити насіння

  • Цена: 1504 грн

  Опис сорту конопель Green Crack

  Іноді шокова вартість може бути великою перевагою при найменуванні та маркетингу. Спочатку названий Cush, цей сорт марихуани був перейменований в Green Crack не ким іншим, як знавцем каннабіса Снуп Доггом після того, як він спробував його інтенсивні ефекти сативи. Хоча деякі, як і раніше, воліють назву Cush, щоб уникнути небажаного тавра каннабіса, любов до цього фруктового та землістого сорту одностайна. Походження Green Crack заперечується - спочатку вирощене в Афінах, штат Джорджія, в 1970-х роках, воно походить від завжди популярного Skunk #1, але в його основі також можуть бути афганські ландрейси індики. Він забезпечує триповий та енергійний кайф, який ідеально підходить для денного використання. Ефективність Green Crack в середньому містить 16% ТГК - гарантує, що ви почуватиметеся бадьорим на довгі години. Сорт Green Crack має класичну структуру шишок індики, із щільними шишками, які більш дрібні та згруповані, ніж великі.

  Листя від блідо-зеленого до жовтого кольору, хоча пігменти деяких фенотипів можуть призвести до того, що деякі листки будуть пофарбовані в пурпуровий колір, коли рослини піддаються впливу холоду в процесі росту. Тканини кольору іржі виділяються на тлі яскравих кольорів. Шишки також покриті молочно-білими трихомами, що надає їм липкої текстури та блискучого вигляду. Цей вигляд поєднується з динамічним ароматом. Після правильної витримки шишки мають яскравий цитрусовий аромат з м'якими відтінками землістості та дерева. Дим дуже гладкий і залишає запах у верхній частині неба та на задній частині язика, що нагадує манго. На видиху дим має трохи гашишний і пряний смак, що, можливо, свідчить про афганське походження. Незважаючи на в основному фізичні характеристики індики, Green Crack має сильний і яскравий аромат сативи. Він дає користувачам заряд енергії, який незабаром проявляється у вигляді церебрального мислення, що робить його чудовою вправою для пробудження та випікання.

  Сила Green Crack може зробити повсякденні справи, такі як посуд чи прання більш цікавими. Це також надихаючий дим – його гостре почуття фокусування може допомогти гроверам зосередитись на творчих проектах або привернути увагу до нюансів у музичному творі чи фільмі. Green Crack також може мати кілька психоделічних ефектів, включаючи візуальні спотворення та, зокрема, дивне відчуття уповільнення часу. Оскільки він може викликати у користувачів почуття бадьорості та розслаблення, його не рекомендується використовувати пізно вночі. Оскільки Green Crack не має багато фізично розслаблюючих властивостей індики, він не володіє широким спектром медичних переваг. Тим не менш, його підбадьорливий ефект може допомогти позбавити користувачів втоми. Green Crack також може допомогти тим, хто страждає від тривожності та депресії, допомагаючи їм жити справжнім моментом - хоча в досить великих дозах схильність до рекурсивного мозкового мислення може спричинити паніку або параною.

  Green Crack – це відносно простий сорт конопель для вирощування, і це гарний вибір для новачків у вирощуванні. Він може рости як у приміщенні, так і на відкритому повітрі, хоча для вирощування на відкритому повітрі потрібне стабільне джерело сонячного світла та постійна температура від 22 до 24 градусів. Його легше вирощувати у приміщенні, де можна контролювати умови. Рослини можуть досягати від 3 до 4 футів у висоту з сильним бічним розгалуженням. При вирощуванні цих рослин гровери повинні практикувати «топінг», який включає обрізання широкого листя на верхівці рослини, щоб світло досягало нижніх стебел і давало якомога більше нирок. Green Crack цвіте відносно швидко для сативи, досягаючи зрілості через 7-8 тижнів при вирощуванні у приміщенні та готової до збирання врожаю у жовтні при вирощуванні на відкритому повітрі.

  Урожайність середня, але стабільна: від 41 до 46 грамів (або від 1,4 до 1,6 унції) на квадратний метр площі рослини. Гровери також повинні подбати про те, щоб правильно вилікувати зібрані шишки, щоб зберегти смак і активність Green Crack - лікування включає спочатку сушку шишок, підвішуючи їх вгору дном приблизно на тиждень в кімнаті, де підтримується вологість 50% і постійна температура 21 градусів, а потім запечатати сушені шишки в банках з широкою шийкою при температурі навколишнього середовища 21 градусів та вологості 60-65%. Незважаючи на гостроту назви, Green Crack, швидше за все, викличе у користувачів енергію та натхнення, ніж роздратування та маніакальний стан. Пропонуючи найкраще насіння конопель з того, що може запропонувати сорти сативи, це відмінний сорт конопель, який допоможе вам краще оцінити навколишнє середовище або просто допоможе вам встати і піти. Він також унікальний за своєю ефективністю - навіть для більш досвідчених шанувальників канабісу трохи цієї контрольованої речовини може мати велике значення.

  Опис сорту
  Врожай (indoor/outdoor): 400-600 г/м2
  Зміст ТГК: 18%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Сатива/Гибрид
  Цвітіння: 60-65 дней
  Висота (indoor/outdoor): 100-300 см
  Збір врожаю: Октябрь
  Генетика 1989 SSSC Skunk #1 x Isolated Afghani Cut
  Ефект:

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  Нові надходження

  Wedding Cheesecake FF Fem

  Wedding Cheesecake FF Fem

  468 грн 520 грн

  Tropicana Cookies FF Fem

  Tropicana Cookies FF Fem

  468 грн 520 грн

  Purple Lemonade FF Fem

  Purple Lemonade FF Fem

  468 грн 520 грн

  Orange Sherbet FF Fem

  Orange Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  GG4 Sherbet FF Fem

  GG4 Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  Telegram Telegram Viber Viber WhatsApp WhatsApp Facebook Messenger Messenger Signal Signal