Short Rider XL Auto Fem

 • Big Monkey Seeds
 • Опис сорту

  Врожай (indoor/outdoor): 80/100 г/м2
  Зміст ТГК: 17-21%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Hybrid
  Цвітіння: 60-65 дней
  Висота (indoor/outdoor): 80-150 см
  Збір врожаю: 95-100 Дней
  Генетика Short Rider x Ruderalis x Cheekbones
  Ефект:
  Short Rider XL Auto Fem

   0 відгуків

  • Модель: 1703
  • В наявності

  Купити насіння

  • Цена: 230 грн

  Опис сорту марихуани Short Rider XL (Auto)

  Short Rider XL від Big Monkey Seeds є потомством схрещування Short Rider і Cheekbones. Невеликий зовнішній вигляд роблять Short Rider XL ідеальною рослиною для тих, у кого мало місця в гроубоксі. Один із топових сортів команди брідерів Big Monkey Seeds, спільними зусиллями з партнерами ми вивели цей сорт для Гурманів Сатіви.

  Сорт зарекомендував себе як високоврожайний і невибагливий: як для Індора так і для Аутадора з високим вмістом ТГК. Має період цвітіння всього 8-9 тижнів і забезпечує середній урожай 150-180 г/м² високоякісної трави. Марихуана Short Rider XL має сильний фруктовий смак і забезпечує розслабляючий кайф для тіла. Чудовий кайф для голови, обличчя і тіла. Це такий кайф, від якого хочеться сидіти на вулиці прекрасним північно-східним ранком, потягуючи каву і слухаючи щебетання птахів.

  Сорт Short Rider XL просто необхідний для тих, хто вирощує коноплі в обмеженому просторі або просто хоче закінчити роботу раніше терміну. Якість продукції просто приголомшлива, враховуючи, як мало часу потрібно для її вирощування. Під час схрещування сортів канабісу ми знали, що маємо створити до біса гарний сорт зі стабільною генетикою. Ми не зупинялися, поки не отримали 100% схожість, яка в короткі терміни дала високий врожай з високим вмістом ТГК.

  Це чудовий, легкий у вирощуванні та швидкий у збиранні фотоперіодичний сорт, який дає дуже збалансований гібридний кайф, що взяв найкращі якості як від сатіви, так і від індики. Ми хотіли створити сорт, яким можна було б похвалитися перед тими, хто вирощує тільки фотоперіодичні сорти конопель. Ми раді сказати, що нам це вдалося, але не вірте нам на слово, просто подивіться на відгуки про цей прекрасний сорт.Зазначимо, що Short Rider XL викликає ейфорію і робить вас балакучим, тож, можливо, це має відношення до всієї тієї фантастичної любові, яку викликає цей сорт з переважанням Сатіви.

  Цей сорт чудово підходить для невеликих закритих приміщень, даючи змогу використовувати метод SoG, за якого ви можете розмістити до 15 рослин на 600-ватний світильник, що ідеально підходить для приміщень розміром приблизно 1,5 м х 1,5 м. Причина, через яку цей сорт називають "коротким", полягає в його висоті 100-150 см. На відкритому повітрі ця коротка рослина чудово підходить для непомітного вирощування на балконах або терасах; це найкращий друг непомітних гроверів, коли потрібно зібрати швидкий урожай, щоб сусіди не дізналися. Він дуже фруктовий і солодкий; ви будете здивовані тим, наскільки він дійсно сильний. При висиханні має фруктовий сосновий і дуже ароматний запах. У момент цвітіння починає набирати масу і рясно обсипає "інієм" шишки.Він має гашишний і терпкий смак, що надає йому легкої родзинки під час куріння. Він дає відчуття кайфу, дивовижну легкість, ясність у тілі, свідомості та голові. Цей кайф часто описують як почуття, яке може змусити вас оцінити ранкову прогулянку на свіжому повітрі, просто спокійно спостерігаючи за чудовими дарами природи. Його фруктовий смак може дати дуже розслабляючий кайф, ідеальний для людей, які шукають відвертого розслаблення.

  Цьому непомітному сорту віддають перевагу курці, які хочуть позбутися важких наслідків тривоги і стресу. Він ідеально підходить для дня, коли ви просто хочете насолодитися тим, що може запропонувати природа, і оцінити можливості, які може дати вам відпочинок на природі. Незважаючи на те, що цей сорт досить легкий як сорт для лікування болю, він справляє позитивний вплив на людей, які страждають на депресію і занепокоєння. Він допомагає їм поглянути на речі з позитивного боку.

  Опис сорту
  Врожай (indoor/outdoor): 80/100 г/м2
  Зміст ТГК: 17-21%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Hybrid
  Цвітіння: 60-65 дней
  Висота (indoor/outdoor): 80-150 см
  Збір врожаю: 95-100 Дней
  Генетика Short Rider x Ruderalis x Cheekbones
  Ефект:

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  Нові надходження

  Wedding Cheesecake FF Fem

  Wedding Cheesecake FF Fem

  468 грн 520 грн

  Tropicana Cookies FF Fem

  Tropicana Cookies FF Fem

  468 грн 520 грн

  Purple Lemonade FF Fem

  Purple Lemonade FF Fem

  468 грн 520 грн

  Orange Sherbet FF Fem

  Orange Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  GG4 Sherbet FF Fem

  GG4 Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  Telegram Telegram Viber Viber WhatsApp WhatsApp Facebook Messenger Messenger Signal Signal