Strawberry Cough Fem

 • Dutch Passion Seeds
 • Опис сорту

  Врожай (indoor/outdoor): 500/600 г/м2
  Зміст ТГК: 16-19%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Sativa
  Цвітіння: 60-63 дней
  Висота (indoor/outdoor): 90-150 см
  Збір врожаю: Сентябрь-Октябрь
  Генетика Erdbeer x Indica x USA
  Ефект:
  Strawberry Cough Fem

   0 відгуків

  • Модель: 0242
  • Нет в наличии

  Купити насіння

  • Цена: 860 грн

  Опис сорту конопель Strawberry Cough

  Strawberry Cough – це бадьорий, орієнтований на смак гібрид сативи. Його безпомилковий полуничний смак – результат схрещування піонера каннабісу Кайла Кушмана. Його вражаючі шишки виграли титул найкращої квітки на Кубку каннабісу 2013 року. Фруктовий і легкий, цей сорт конопель - бадьорий і продуктивний, яким можна насолоджуватися в різних умовах. Strawberry Cough – це щось середнє між Strawberry Fields та старомодним продуктом Haze. Середній склад ТГК цього сорту становить від 15 до 20%. Emerald Cannabis Worx протестувала Strawberry Cough у pH Labs і досягла рекордного рівня 22,98% ТГК у 2018 році. Кайл Кушман, колишній редактор High Times, розробив Strawberry Cough у 2000 році значною мірою випадково. Кушман стверджує, що отримав невеликий клон від свого товариша-заводчика - коротуна, клон нібито був вирощений поруч із полуничним грядкою десь у Коннектикуті. Кушмана вразив різкий полуничний запах клону - він назвав сорт Strawberry Field і, зрештою, схрестив його з рослиною Haze. Результатом став Strawberry Cough, гібрид, який має м'який та солодкий смак та забезпечує церебральний кайф. Кушман створив ажіотаж навколо Strawberry Cough's на чорному ринку каннабісу у Нью-Йорку. Потім він переїхав на захід, щоб зосередитися на вирощуванні в Каліфорнії, і роздавав клони Strawberry Cough для поїздок пересіченою місцевістю, що ще більше підвищило його популярність.

  Шишки цього сорту марихуани, відзначені нагородами, великі та масивні. Незважаючи на домінуючу генетику сативи, Strawberry Cough має більш типову для індики структуру шишок з твердим і щільно упакованим листям. Проте гени сативи проявляються у конічній конічній формі шишок, які менше схожі на попкорн, а більше на крихітні соснові шишки. Квітки вкриті каламутними янтарними трихомами, які надають листям трохи жовтуватий відтінок. Червоні, а не помаранчеві маточки пройняті крізь липке листя. М'який аромат полуниці доноситься від шишок, змішаних із невеликою кількістю перцевої спеції. Коли шишки згоряють, вони виділяють трав'яну хмару, що нагадує батьківський сорт коноплі Haze. Дим від цього сорту зазвичай різкий, викликає у багатьох користувачів кашель і іноді викликає сльозотечу. Початковий смак Strawberry Cough без натяку на Skunk чи мускус. На видиху полуничний смак трохи солодший. Цей аромат цукристої ягоди зберігається на якийсь час після того, як гровери вживають цей струм. Галасливий, задумливий кайф від Strawberry Cough проходить майже відразу. Курці можуть спочатку почуватися невпевнено, але в правильній обстановці вони можуть прийняти різку спрямованість, пов'язану з цією напругою - це чудово підходить для глибокої розмови, читання або роботи над завданнями, що вимагають певної міри творчості або вирішення проблем. Полуничний кашель також може дати відчуття енергії та мотивації, яке ідеально підходить для виконання повсякденних завдань. Можливість нелінійного та менш традиційного мислення робить Strawberry Cough унікальним творчим заняттям. Його почуття ейфорії та схильність до балакучості також роблять його відмінним вибором у жвавій соціальній обстановці. З медичної точки зору, Strawberry Cough допомагає регулювати розлади настрою, що вкоренилися. Коли користувачі відчувають приплив енергії та творчих здібностей, вони можуть відчувати розсіювання занепокоєння чи стресу. Деякі також повідомили про полегшення хворобливої мігрені, а також менш сильні головні болі.

  Побічні ефекти цього сорту марихуани включають можливість параної, яка може виникнути при прийомі великих доз, коли інтенсивне мозкове мислення може перерости в навантаження. Вважається, що кайф від полуничного кашлю триває довше, ніж у середньому приблизно від 3 до 4 годин. Strawberry Cough – це відносно простий сорт конопель для вирощування. Оригінальний патентований сорт Кайла Кушмана призначений лише для клонування, а це означає, що виробники можуть вирощувати його лише в тому випадку, якщо вони можуть отримати клон від зрілої здорової рослини. Однак банк насіння Dutch Passion, що базується в Амстердамі, розробив власну версію Strawberry Cough і насіння конопель доступне буває доступне для покупки. Рослини, як правило, більш короткі та густі, як у індики, ніж високі та тонкі, як у сативи – середньої висоти, вони добре вирощуються у приміщенні. Цей сорт конопель можна вирощувати на відкритому повітрі, хоча рослинам потрібен дуже теплий клімат і постійна температура близько 24 градусів за Цельсієм. Цвіте протягом 9 тижнів при вирощуванні у приміщенні та наприкінці жовтня при вирощуванні на відкритому повітрі. Незважаючи на те, що врожай Strawberry Cough середній, шишки конопель більші за середній розмір є деякою втіхою, а з міцними стеблами та гілками товсті квіти зазвичай не вимагають додаткових кіл для підтримки. Широка популярність Strawberry Cough показує,

  Опис сорту
  Врожай (indoor/outdoor): 500/600 г/м2
  Зміст ТГК: 16-19%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Sativa
  Цвітіння: 60-63 дней
  Висота (indoor/outdoor): 90-150 см
  Збір врожаю: Сентябрь-Октябрь
  Генетика Erdbeer x Indica x USA
  Ефект:

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  Нові надходження

  Wedding Cheesecake FF Fem

  Wedding Cheesecake FF Fem

  468 грн 520 грн

  Tropicana Cookies FF Fem

  Tropicana Cookies FF Fem

  468 грн 520 грн

  Purple Lemonade FF Fem

  Purple Lemonade FF Fem

  468 грн 520 грн

  Orange Sherbet FF Fem

  Orange Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  GG4 Sherbet FF Fem

  GG4 Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  Telegram Telegram Viber Viber WhatsApp WhatsApp Facebook Messenger Messenger Signal Signal