White Bhutanese Fem

 • Mandala Seeds
 • Опис сорту

  Врожай (indoor/outdoor): 450-500 г/м2
  Зміст ТГК: 12%-13%
  Зміст КБД: 0,16%
  Тип сорту: Сатива
  Цвітіння: 60-65 дней
  Висота (indoor/outdoor): Средняя
  Збір врожаю: Октябрь - Ноябрь
  Генетика Bhutan Wangdi Province x Mostly Sativa
  Ефект:
  White Bhutanese Fem

   0 відгуків

  • Модель: 0014
  • Нет в наличии

  Купити насіння

  • Цена: 763 грн

  Опис сорту марихуани White Bhutanese

  Перший раз ви можете ознайомитися з генетикою стародавніх бутанських сортів, що походять з таємничої і віддаленої гімалайської країни. Цей чудовий сорт походить від материнських рослин, вирощених з першокласного дикого насіння. Наші материнські рослини абсолютно автентичні і не змінилися з моменту, коли це насіння було зібрано в їхньому природному середовищі. Білий бутанець знаходиться лише в одному поколінні від свого гімалайського походження!

  Mandala Seeds зробили вирощування White Bhutanese ще простіше і пропонує вам фемінізований сорт, результат схрещування материнських рослин із ретельно відібраним донором пилку. Це дозволило зберегти основні характеристики бутанських стародавніх сортів, водночас покращивши та стандартизувавши якість квіткових бруньок. Наша сатива походить з провінції Вангді у Центральному Бутані, де вона росте у напівтропічному кліматі на висоті 1300-2000 метрів над рівнем моря. Вона відрізняється високою стійкістю до плісняви, що робить її чудовим вибором для вирощування в тропічному та помірно теплому середовищі до 43° пн.ш. Рослини White Bhutanese легко переносять високі температури та успішно пройшли стрес-тести при температурі до 48°C/118°F у теплиці. Культиватори в регіонах з постійним фотоперіодом або високою вологістю обов'язково повинні розглянути можливість вирощування цього штаму.

  White Bhutanese - це класична високоросла сатива з довгими міжвузлями, що слід враховувати при вирощуванні в контейнерах або теплиці. Пізня посадка та обрізка можуть бути потрібні, якщо у вас обмежене місце або ресурси для вирощування великих рослин. У середземноморському або спекотному кліматі рослини можуть досягати висоти до 2,50 м у контейнерах, якщо їх посадити в червні (північна півкуля) і залишити без обрізки. Якщо ви хочете більш помірний розмір, рекомендуємо розрахувати сезон посадки так, щоб вегетативне зростання тривало всього один місяць, і протягом цього періоду зробити одну обрізку основного кінчика, що росте. Не варто дуже різко обрізати стародавні сативи, оскільки це може негативно позначитися на врожайності, особливо при вирощуванні в контейнерах. Біла бутанська сатива чудово реагує на техніку LST (дресирування з низьким рівнем стресу), і як тільки ви освоїте догляд за її розмірами, вона буде легко рости і не вимагатиме особливої уваги. Обрізання нижніх пагонів додатково спростить догляд за рослиною та посилить верхні гілки. Білий Бутанез добре росте в якісному грунті для садових рослин, але все ж таки вимагає додаткових підживлень під час цвітіння, особливо якщо вирощується в контейнерах. Через свою силу зростання, розміру і продовжувач Вирушайте в дивовижну подорож світом White Bhutanese, і знайдіть радість і задоволення від вирощування цього прекрасного штаму у своєму саду або теплиці. Ми гарантуємо, що ця екзотична сатива вразить вас своєю чудовою якістю і неповторними ароматами, а її помірні розміри не будуть перешкодою для вирощування в будь-яких умовах. White Bhutanese - це справжня криниця задоволення для гурманів каннабісу!

  Не пропустіть можливість познайомитися з цим унікальним сортом і насолодитися його приголомшливими ароматами та ефектами. White Bhutanese – ваш ідеальний вибір для вирощування насіння конопель в Україні! Купуйте якісне насіння у нас і пориньте у світ екзотичних сатив.

  Опис сорту
  Врожай (indoor/outdoor): 450-500 г/м2
  Зміст ТГК: 12%-13%
  Зміст КБД: 0,16%
  Тип сорту: Сатива
  Цвітіння: 60-65 дней
  Висота (indoor/outdoor): Средняя
  Збір врожаю: Октябрь - Ноябрь
  Генетика Bhutan Wangdi Province x Mostly Sativa
  Ефект:

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  Нові надходження

  Wedding Cheesecake FF Fem

  Wedding Cheesecake FF Fem

  468 грн 520 грн

  Tropicana Cookies FF Fem

  Tropicana Cookies FF Fem

  468 грн 520 грн

  Purple Lemonade FF Fem

  Purple Lemonade FF Fem

  468 грн 520 грн

  Orange Sherbet FF Fem

  Orange Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  GG4 Sherbet FF Fem

  GG4 Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  Telegram Telegram Viber Viber WhatsApp WhatsApp Facebook Messenger Messenger Signal Signal