Black Russian Fem

 • Бридеры Испании
 • Опис сорту

  Врожай (indoor/outdoor): 350/420 г/м2
  Зміст ТГК: 26%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Indica
  Цвітіння: 60 дней
  Висота (indoor/outdoor): 130-170 см
  Збір врожаю: 90-110 Дней
  Генетика Black Domina x White Russian
  Ефект:
  Black Russian Fem

   0 відгуків

  • Модель: 815
  • Нет в наличии

  Купити насіння

  • Цена: 135 грн

  Опис сорту конопель Black Russian

  Хоча Black Russian, можливо, не найпопулярніший коктейль уподобань, але у гібрида Black Russian з домінуванням індики багато шанувальників. Цей сорт конопель був розроблений Delicious Seeds - тими ж селекціонерами, що і виробниками Cotton Candy Kush - і є помісь Black Domina і гострого White Russian. Black Russian пропонує сонний, розслаблюючий кайф та приємний тропічний аромат. Лабораторія тестування канабісу Analytical 360 оцінила його ефективність у діапазоні від 12% до колосальних 26% ТГК. Шишки чорної російської вражають візуально - від середнього до великого розміру, які виглядають дуже барвисто. Шишки мають щільно упаковану структуру, характерну для сортів індики. Кучеряве листя мшисто-зеленого кольору пронизане великою кількістю пухнастих жовтих маточок. Фенотипи чорношкірого російського також часто мають відтінки пурпурового, від блідо-лавандового до темно-фіолетового. Ці фіолетові відтінки з'являються, коли пігменти, звані антоціанами, стимулюються холоднішою температурою, ніж зазвичай, погодою під час процесу вирощування аутдор. Нарешті, ці вже яскраві шишки вкриті вологими трихомами, що робить їх дуже липкими на дотик.

  При правильній витримці Black Russian може видавати низку фруктових тропічних ароматів. Цитрусовий запах поєднується з нотами ягід та ананасу, створюючи загальне солодке враження. При уважнішому розгляді можна побачити, що з батьківського сорту Black Domina передаються деякі чітко землисті, вкрадливі нотки. Незважаючи на цей приємний ароматний профіль, Black Russian при горінні горить різким димом і може спричинити кашель або сльозотечу. На видиху густий дим має солодкий ягідний смак з нотками прянощів та невеликим запахом скунса (Skunk). Black Russian пропонує те, що можна було б охарактеризувати як збудник кайфу, через кілька хвилин після того, як курці спробували його смак, перш ніж настане ефект. Зрештою, ви помітите слабке поколювання в особі та кінцівках, що супроводжується наростаючим тяжкістю в кінцівках. Оскільки глибоке дихання стає легшим, напруга та стрес можуть зникнути. Курці також можуть помітити сплеск настрою або підвищену увагу до оточення. Хоча це напруження може викликати інтенсивного аналітичного мислення, воно може загострити почуття, посилити зір, звуки і навіть смаки. У міру того, як кайф зношується або зі збільшенням дозування, кушетка може зайняти певне місце для вас. Це безперечно те, що найкраще використовувати вночі - на пізніших стадіях Black Russian може залишити своїх користувачів туманними та розсіяними.

  Кам'яні властивості Black Russian також можуть бути корисними пацієнтам з марихуаною в медицині. Він може тимчасово придушити симптоми тривоги, депресії та навіть посттравматичного стресового розладу. Аналгетичні ефекти можуть полегшити хронічні болі, тоді як протизапальні ефекти можуть усунути повсякденні неприємності, такі як головний біль або нетравлення шлунка. У досить високих дозах Black Russian може навіть подолати безсоння, заколисуючи користувачів глибоким і спокійним сном. Оскільки він не сприяє інтенсивному, рекурсивному мисленню, цей сорт коноплі може бути добрим вибором для людей, схильних до паніки, які мають низьку толерантність до ТГК. Delicious зробив насіння коноплі Black Russian доступним для продажу в Інтернеті. Його можна вирощувати як у приміщенні, так і на відкритому повітрі, хоча для вирощування на відкритому повітрі потрібен напіввологий середземноморський клімат. Незалежно від середовища зростання цей сорт марихуани може проявляти деяку природну стійкість до плісняви і грибка. Рослини короткі та кущисті з широкими бічними гілками. Виробники повинні бути впевнені в тому, що вирощують урожай, спотикаючись про будь-яке широке віялове листя, що блокує світло; це може стимулювати поширення будь-яких квітучих вузлів, що ростуть на нижніх гілках.

  Тим, хто хоче виділити яскраві пурпурові смуги сорту, також слід піддавати рослини впливу низьких (але не негативних) температур на пізніх стадіях вегетації. Чорний російський цвіте протягом коротких 7-8 тижнів при вирощуванні в приміщенні і готовий до збирання врожаю в середині вересня при вирощуванні на відкритому повітрі. Він дає скромний урожай - близько 350-420 г (або 1,5 унції) шишок з квадратного метра рослин, що здається малою кількістю для фотоперіодичного сорту, проте мала кількість заповнює високий рівень ТГК. Black Russian більше схожий на пасивне заняття у приміщенні, він чудово підходить для відпочинку після довгого робочого дня. Це так само приємно, коли ділишся з друзями, але і так само, як коли ви проводите лінивий терапевтичний вечір на самоті. Однак, якщо ви таки розберетеся з ним у натовпі, принесіть достатньо, щоб поділитися - його солодкі тропічні пари обов'язково привернуть увагу.

  Опис сорту
  Врожай (indoor/outdoor): 350/420 г/м2
  Зміст ТГК: 26%
  Зміст КБД: 0,1%
  Тип сорту: Indica
  Цвітіння: 60 дней
  Висота (indoor/outdoor): 130-170 см
  Збір врожаю: 90-110 Дней
  Генетика Black Domina x White Russian
  Ефект:

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  Нові надходження

  Wedding Cheesecake FF Fem

  Wedding Cheesecake FF Fem

  468 грн 520 грн

  Tropicana Cookies FF Fem

  Tropicana Cookies FF Fem

  468 грн 520 грн

  Purple Lemonade FF Fem

  Purple Lemonade FF Fem

  468 грн 520 грн

  Orange Sherbet FF Fem

  Orange Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  GG4 Sherbet FF Fem

  GG4 Sherbet FF Fem

  468 грн 520 грн

  Telegram Telegram Viber Viber WhatsApp WhatsApp Facebook Messenger Messenger Signal Signal